Niepokojąca sytuacja na ursynowskim osiedlu. W ostatnią niedzielę w miejscu parkingu przy ul. Stryjeńskich pojawił się niezidentyfikowany okręt podwodny

Niepokojąca sytuacja przy Osiedlu Kazury. W ostatnią niedzielę w miejscu parkingu przy ul. Stryjeńskich pojawił się niezidentyfikowany okręt podwodny 😮 Jeden z mieszkańców podesłał nam zdjęcie – czytamy na stronie Obywatele Ursynowa.

Miejsca parkingowe

A tak na serio – po raz kolejny jako Projekt Ursynów apelujemy do ZDM i władz dzielnicy o pilny remont parkingów wzdłuż ul. Stryjeńskich i budowę nowych miejsc parkingowych w tym miejscu! Zwłaszcza, że niebawem zamknięty ma zostać parking przy ul. Płaskowickiej pod budowę Parku nad tunelem POW.

O komentarz poprosiliśmy radnego Ursynowa, Macieja Antosiuka; Najwyższy czas, żeby wyremontować parkingi przy ul. Stryjeńskich. ZDM powinien wreszcie zająć się tym, żeby poprawić komfort życia mieszkańców Ursynowa. Mieszkańcy Osiedla Kazury od wielu lat zmagają się z niedoborem miejsc parkingowych. Sytuacja, w której ulewne deszcze uniemożliwiają korzystanie z parkingu jest skandaliczna i najwyższy czas aby ZDM pomógł w jego wyremontowaniu.

Panie Robercie Kempa (burmistrz Ursynowa), Łukaszu Puchalski – słyszycie?

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły