T. Lis nawołuje już do likwidacji Marszu Niepodległości (faszystów w jego mniemaniu)…i nie tylko

PKW liczy głosy, Prawo i Sprawiedliwość liże rany po największej przegranej od lat, opozycja już siedzi w ławach premiera – jednym słowem cała Polska żyje wciąż wynikami wczorajszych wyborów.  Jest jednak taki co dziś od samego rana ma przyklejone palce do klawiszy, i wciąż myśli,  że ma na coś wpływ. Tomasz Lis wśród swoich postulatów nawołuje do eliminacji Marszu Niepodległości, który nazywa masze…faszystów.

Prawie 3o wpisów dzisiaj, to jest 16 października 2023 roku

Przypomnijmy, Tomasz Lis to były dziennikarz TVN, dziennikarz pracujący w USA, ostatnio naczelny Newsweeka, i jest po dwóch udarach. Jego aktywność od wczoraj jest niebywale wzmożona, dziś jednak pobił wszelkie rekordy- dokonał ok 28 wpisów – a mamy dopiero godziny wieczorne.

Wśród jego „mądrości” znajdujemy takie:

Z wyborcami Kaczyńskiego pojednanie. Z ludźmi Kaczyńskiego rozliczenie. Za mordowanie demokracji, konstytucji i zwykle złodziejstwo należy się surowa kara.

Nawet w 89 roku „ My, naród” nie brzmiało tak dumnie jak dziś. Po długiej, ciemnej nocy to znowu poranek w Polsce.Dzień dobry Polsko.Dzień dobry rodacy. Daliśmy radę. Czas na prawdziwą dobrą zmianę.

Są w ojczyźnie rachunki krzywd i nikt nie ma prawa ich przekreślić. Żeby to albo takie zło już nigdy nie wróciło.

Są też rady skierowane do polskiego kościoła…i o…cudzie…

Kościół ma teraz czas na przemyślenie swych win i grzechów. Nie tylko nie protestowali przeciw złu, ale stali się jego sojusznikiem i rozgrzeszającym spowiednikiem. Kościół zgrzeszył przeciw krajowi, narodowi, demokracji, przyzwoitości i wierze. Zapłaci ze to słono. I zasłużenie.

Co z Rydzykiem? Zero współczucia. Dość zła narobił. Skończy się państwowa kasa. Miecz teraz posłuży by go od niej odciąć.

Piękny prezent zrobili sobie Polacy w 45 rocznice wyboru kardynała Wojtyły na papieża. Wtedy był cud, teraz poniekąd też.

 

 

 

Moralitet o dziennikarzach….

Pamiętacie te głupoty o szkodzącym opozycji Tusku, szklanym suficie KO, nieistotnej dla Polaków konstytucji, bezmyślnej totalnej opozycji i znikającym efekcie 4 czerwca? Polska publicystyka w sporej części, popełniła w minionych latach profesjonalne i moralne samobójstwo.
#Czwartapseudiwladza w większości egzamin z demokracji oblała z kretesem.

i takie

Wyborcy nie tylko pokonali PiS, ale, dając dowód dobrego smaku, wygłosowali z sejmu najbardziej aroganckie i butne chamidla.Polska bardzo zyska gdy z horyzontu znikną najbardziej odrażające twarze.

 

Jest w końcu o marszu faszystów

Może już teraz zróbmy coś żeby 11 listopada nie okazało się, że demokraci wprawdzie wygrali wybory, a w narodowe święto Warszawa nadal jest faszystów!

 

Tomasz Lis to samotny, opuszczony atencjusz, który wciąż uważa, że jest ikoną dziennikarstwa, ale jego słowa brzmią groźnie. 11 listopada już za chwilę, zatem w tym roku Marsz Niepodległości odbędzie się na 100%. Natomiast jeśli władzę przejmą tzw. demokraci, to na pewno będą robić wszystko aby rugować polskich patriotów przestrzeni publicznej.

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły