O tym w „wolnych mediach” nie przeczytasz! Sądny tydzień w dziejach lewicowego aktywizmu!

Cóż to był za tydzień w dziejach lewoskrętnego aktywizmu! Troje prominentnych, białych zwolenników BLM zamordowanych przez Wakande. Śpieszmy się ich kochać, bo tak szybko odchodzą.

Rewolucja zjada własne dzieci

Pava Marie LaPere: klękająca przed BLM szefowa EcoMap Technologies z Baltimore; zobowiązała się do bycia antyrasistką we wszystkim, co robi; wpuściła sadystycznego mordercę-recydywistę do kamienicy, w której mieszkała; jej półnagie zwłoki znaleziono potem na dachu budynku, brutalnie zmaltretowane i zgwałcone.

Ryan Carson: dyrektor operacyjny Antify na Nowy Jork, znany w całym mieście (i w amerykańskim Kongresie) aktywista społeczny, kochał Wakande i nienawidził białych prawaków; zadźgany przez czarnego nastolatka na przystanku autobusowym.

Josh Kruger: ceniony w lewicowych kręgach Filadelfii i stołecznego Waszyngtonu aktywista gejowski, nosiciel wirusa HIV, również bardzo kochał Wakande (nie tylko platonicznie), jednemu z jej przedstawicieli próbował nawet pomóc, ale zginął zastrzelony we własnym mieszkaniu; przyjął na korpus siedem kulek.

 

 

 

 

za; BostonTea

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły