[TYLKO U NAS] Mokotowski „BOSTON PORT” zagrożony! Czy Ratusz chce ukatrupić kolejne kultowe miejsce?

Dostajemy od paru dni od mieszkańców Mokotowa alarmujące sygnały, że może zniknąć Boston Port, kultowe miejsce na Mokotowie, znajdujące się na ul. Okolskiej graniczącej z ulicą Puławskiej.  Na skarpie warszawskiej, która miała być chroniona, trwa developerskie szaleństwo. I teraz najlepsze – właśnie prowadzone są konsultacje w sprawie tego SKWERU, który w swym projekcie nie uwzględnia Boston Protu, jak i  również sklepiku z alkoholem. Czy to znaczy, że ma ich nie być?

 

Apel wlaściciela

 

Boston i jego właściciel to chyba najbardziej sensowny właściciel knajpy jakiego znam. U niego ludzie pracują po wiele lat, a nie sezonowo jak w większości knajp. Dodatkowo duża część pracy wykonuje jego rodzinapisze do nas mieszkaniec Mokotowa.

 

 

 

Komentarz

Portal Warszawski od lat, coraz bardziej skutecznie, uświadamia warszawiaków, którym dobro naszego miasta leży na sercu, że mamy do czynienia z nowym procesem przeformatowania Warszawy. Wskazujemy jasno na podmioty, które za tym stoją. Za tą sprawą stoi oczywiście Zarząd Dróg Miejskich (wraz z miejskim szkodliwym „aktywem”) na czele którego stoi Łukasz Puchalski, humanista zajmujący się z zgrozo drogową inżynierią. Dwa lata temu Bemowo musiało bronić swojego kurczaka z rożna, bronią go również okoliczni mieszkańcy Dolnej, teraz przeszedł czas na Boston Port, miejsce również bliskie nam. Stoi też za tym niejaka Marlena Happach, teoretyk architekt, który nigdy nic niczego w życiu nie zbudowała, z Biura Architektury i Planowania Przestrzennego, ale za to cudownie niszczy cenną krajobrazowo Skarpę. To też wielki szkodnik zasiadający w Ratuszu!

Czy właścicielowi pomoże Melania Łuczak z antymiejskiej i antyspołecznej organizacji Miasto Jest Nasze (to ta sama co rzekomo broniła służewieckiej dolinki, rzekomo RADNA MOKOTOWA)? Czy pomoże mu redakcja z Czerskiej, z redaktorkiem Osowskim na czele? Czy pomoże mu wrażliwa na ludzką krzywdę Diduszko – Zyglewska z Lewicy? Nie, nie pomoże. Kto może pomóc? My, mieszkańcy Warszawy.

Musimy jasno, głośno protestować przeciwko zabijaniu małych biznesów (to gremialne zjawisko w Warszawie), które tworzą każde zdrowo rozwijające się miasto!

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły