Warszawa ma Olszewskiego, Kraków ma Hawranka. Nie tylko Warszawa jest zainfekowana patologicznymi relacjami „aktywu” z urzędnikami

Dokładnie tak samo zarażony raczyskiem jest Kraków. Franek, spadochroniarz z tego miasta przybył niedawno do Warszawy, zatruwa warszawski Zarząd Dróg Miejskich, a mieszkańcy bronią się właśnie przed Strefą Czystego Transportu. Jest portal, podobny do naszego, który demaskuje chore relacje w danym stołecznym mieście – Co jest nie tak z Krakowem – który opisał dość niezwykłe wydarzenie. Warto dodać, że Michał Olszewski, niestety wiceprezydent Warszawy, jest symbolem patologicznych relacji „aktywu” z naszym warszawskim ratuszem!

Urzędnicy za pieniądze podatników, walczą z podatnikami

Słuchajcie, film o uciekającym radnym Hawranku okazał się hitem i ma już ponad 130 tysięcy wyświetleń, a wymagane sto lajków zdobyliśmy w 10 minut. Dziś zaprezentuję Wam coś lepszego.

Jeżeli ten post zdobędzie trzysta lajków (podnoszę stawkę) to pokażę Wam co robi wicedyrektor ds. Komunikacji społecznej, Maciej Grzyb w sądzie w godzinach pracy, a właściwie jakie ma „upodobania”, a także czy na moich rozprawach pojawia się on służbowo. On twierdzi że przychodzi słuchać mojego „drżącego głosu” (dziwne bo ja się nie wypowiadam), ja mam dowody że może być zupełnie inaczej.

Tak, to ten Pan, który bezpardonowo atakował mieszkańców, dziennikarzy, urzędników czy porównał mnie do „hitlerowca” za kupienie dwóch ławek mieszkańcom.

Pokażcie siłę, dowiedzmy się czemu urzędnicy Majchrowskiego w godzinach pracy przychodzą na rozprawy aktywistów.

  

Co Wy na to?

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły