W Warszawie powstał blok, który na ponad 100 mieszkań nie ma żadnego miejsca parkingowego. To celowa robota!

Na Pradze Północ w Warszawie, powstał blok który na ponad 100 mieszkań nie ma przewidzianego żadnego miejsca parkingowego. ANI JEDNEGO. Miasto jest dla ludzi, a ludzie jeżdżą samochodami.  Każdy kto kupi tam mieszkanie, powinien ponosić konsekwencje swojego wyboru, i mieć zakaz posiadania samochodu – komentuje StopKorkom.

Wyjaśniamy o co chodzi

Jeżeli to urząd Dzielnicy Praga-Północ wydawał decyzję to nie ma mowy o żadnych patourzędnikach. Należy pamiętać jednak, że tak skonstruowane jest w Warszawie prawo miejscowe. Promuje brak samochodów, m.in. w planach miejscowych jest zapis : DO 1 mp na mieszkanie, czyli w praktyce…0!

Miejska polityka mobilności wręcz zakazuje brak miejsc parkingowych. Stąd takie inwestycje mają rację bytu. To przemyślana polityka miasta by wyrugować transport indywidualny (SAMOCHODY), ale tego warszawiacy nie dowiedzą się z tzw. wolnych opłacanych mediów przez ratusz czy tzw. miejskich aktywistów. To nie leży w ich interesie!

Mimo braku rozwiniętej sieci metra, obwodnicy, Trzaskowski ideologicznie rozpoczął rozkułaczanie swoich obywateli! Jak widać warszawiakom to odpowiada!

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły