[TYLKO U NAS] Miasto nie wie kto zatrudnia Puchalskiego, dyr. ZDM, i kto mu płaci….

Wieloletnie działania Portalu Warszawskiego przynoszą efektu. Stosunek warszawiaków do „aktywu” jest coraz gorszy, ludzie zaczynają rozumieć, że Trzaskowski wraz z Olszewskim, Dombim i Puchalskim niszczą nasze miasto. Niektórzy mieszkańcy są dociekliwi i zadają bardzo ważne pytanie, chociażby jak to; kto zatrudnia wielkiego szkodnika i ignoranta zarazem, dyrektora Łukasza Puchalskiego, i ile dostaje pieniędzy za swoją pracę.

Napiszę, bo to farsa i śmiech przez łzy

Zaczyna swój wpis mieszkaniec Warszawy, pan Krzysztof.

Jak w starym dowcipie, tylko że to nie dowcip. Miasto nie wie kto zatrudnia dyrektora ZDM i kto mu płaci. Nawiasem mówiąc parę miesięcy temu wygrałem przed sądem w sprawie o ujawnienie jego wykształcenia….  Tak więc, Urząd Miasta twierdzi, że to ZDM zatrudnia Pana Puchalskiego i wypłaca mu wynagrodzenie, a ZDM twierdzi, że to UM.

 

 

 

 

Komentarz

Puchalski od lat jest przez nasz szczegółowo opisywany. Od lat udowadniamy, że ten człowiek już dawno powinien mieć postawione prokuratorskie zarzuty, gdyż ciągnie się za nim, i jego pracą, niebywały smród. My jako redakcja do dziś (a prosiliśmy o to rok temu) nie otrzymaliśmy danych dotyczących Puchalskiego i jego zatrudnienia.

Jeżeli nie pracuje w magistracie, to kto opłaca pełnomocnika rowerowego, a jeżeli nie jest w ZDM to kto opłaca dyrektora ZDM i na jakiej podstawie nim kieruje, bo oni właśnie go zwolnili??

Przypomnijmy, Puchalski to spadochroniarz z małego miasta, człowiek Gronkiewicz Waltz, który swoją niewiarygodnie złą pracą, doprowadza warszawską infrastrukturę do coraz gorszego stanu. Do dziś nie otrzymaliśmy dokumentów, raportów na temat wynagrodzenia dla „aktywu” między 2017 a 2020 rokiem, do dziś nie otrzymaliśmy analiz remontów takich ulic jak Sokratesa czy Kondratowicza, które jak wiemy zostały wyremontowane niezgodnie z literą prawa i inżynierii.

A Rafał Trzaskowski pozostaje głuchy. Dlaczego go kryje? Dlaczego Puchalski pełni dwie funkcje, dyrektora ZDM i rowerowego pełnomocnika? A jego wykształcenie?

 

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły