Trzaskowski to głupiec czy schizofrenik? „Polacy to je***ni” psychopaci” – przypominamy język miłości jego urzędnika

Ta władza tak bardzo oderwała się od rzeczywistości, że pozostała jej tylko propaganda, sianie nienawiści, szczucie. Nie zajmują się niczym innym. My chcemy patrzeć w przyszłość. Chcemy zmieniać Polskę. Na lepsze. Razem z Wami – czytamy w na twitterze Rafała Trzaskowskiego. Doprawdy??

Pozostała im tylko sianie propaganda, sianie nienawiści szczucie

„Marsz wstydu. Państwowy marsz wstydu” – tak ponad dwa temu komentowała Marsz Niepodległości w Warszawie wiceprezydent Aldona Machnowska, córka ubeka, który tuszował mord młodego Przemyka. Polubiła i dalej puszczała w eter wpis o treści „Polacy to je***ni” psychopaci”. Aldona Machnowska Góra, odpowiedzialna za warszawską kulturę uważa, że ludzie o narodowych poglądach to je…bani psychopaci. Ona też odpowiada za niszczenie Sztuki i Kultury. Za to, że z Teatrów robi burdel, a ze świętości rynsztok.

Pięć lata temu Teatr Powszechny w Warszawie wystawił „sztukę” pt. „Diabły”, gdzie m.in. półnaga aktorka z Ukrainy za pomocą 2 włączonych wibratorów szydziła z ludobójstwa na Wołyniu krzycząc do mężczyzn, że zrobi im rzeź wołyńską. Ta sama aktorka później całowała się z inną półnagą aktorką z wymalowaną Polską Walczącą na nagich piersiach. W innych scenach aktorki mieszali łacinę medyczną i kościelną parodiowały egzorcyzmy chcąc ośmieszyć Kościół, a scenografia miała przedstawiać wielką waginę. Sztuką zachwyconą była oczywiście ,,Gazeta Wyborcza”, wg której „sztuka” ośmieszyła „lęki i obsesje polskich mężczyzn”.

W marcu 2019 roku ten sam teatr wystawił Mein Kampf. Finansowany przez nas miejski Teatr Powszechny pisał wtedy tak; „w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości przez ulice w całym kraju (często pod patronatem polityków) przemaszerowały pochody propagujące ideologie faszystowskie, w polskich kościołach organizowane są msze, w których nacjonaliści wywieszają swoje symbole, a wiele organizacji pod pretekstem „promowania wartości patriotycznych” organizuje koncerty, w których propagowane są treści łamiące § 1. art. 256 KK” – Teatr Powszechny.

Warszawskie Centrum Pantomimy

24 grudnia 2019 roku Warszawskie Centrum Pantomimy otrzymało od Zarządu Mienia m.st Warszawy informację o wypowiedzeniu umowy dotyczącej zajmowania używanej i wyremontowanej przez nas przestrzeni przy Scenie Na Woli.  Nie otrzymaliśmy jakiejkolwiek alternatywy. Po kilkunastu latach funkcjonowania Warszawskie Centrum Pantomimy: Studio Pantomimy, Teatr, Fundacja oraz wszystkie realizowane przez Centrum twórcze i edukacyjne działania musiały zniknąć.

Przez 12 lat Warszawskie Centrum Pantomimy stał się jednym z najważniejszych Teatrów Sztuki Pantomimy w Polsce i na świecie.  Ich spektakle wystawiane były są na scenach Teatru Dramatycznego. Dzięki wsparciu teatru, widzowie mogli oglądać przedstawienia minimum raz w miesiącu przez cały sezon. Międzynarodowy Festiwal Sztuki Mimu, organizowany był od 19 lat.

Polityka kulturalna Warszawy brzmi dobrze. Mądre wizje rozwoju, za które trzymamy kciuki, które wspieramy. Prawda jednak jest taka, że od 12 lat wszystkie spektakle, wszystkie projekty artystyczne i działania edukacyjne, zrealizowaliśmy ze środków własnych. Nie otrzymaliśmy do tej pory żadnej! dotacji z miasta Warszawa. Przez 12 lat wszystkie prośby, wnioski były odrzucanepisał ówczesny Dyrektor Artystyczny Warszawskie Centrum Pantomimy, Bartłomiej Ostapczuk.

Proaborcyjny herb Warszawy

Na jesieni 2020 roku  środowiska lewackie opanował szał w związku z werdyktem Trybunału Konstytucyjnego. Wtedy też ratusz wsparł ideologicznie Lempart i ruchy proaborcyjne. Wtedy też powstał skandaliczny plakat wykorzystujący herb Warszawy.

Jak informował poseł Jacek Ozdoba, proaborcyjny herb Warszawy powstał w Biurze Marketingu Miasta stołecznego ratusza. Tak wynikało z informacji udzielonej przez p.o. Dyrektora Koordynatora ds. Kultury i Komunikacji Społecznej stołecznego ratusza, Aldonę Machnowską-Górę.

 

 

 

Komentarz

Doczekaliśmy strasznych czasów. Całkowite niziny społeczne wywodzące się z domów komunistycznych, decydują o naszym życiu. Jak nie Dorota Łoboda, tęczowa obsesjonistka odpowiedzialna za warszawską edukację, to Machnowska która na nieszczęście nas wszystkich z teatrów uczyniła domy publiczne, gdzie wystawiana jest złota wagina.

Rafał Trzaskowski wybitnie dobiera sobie kadry. Sam jest synem ubeckiej donosicielki, a jego zastępcy mają podobne biografie. Jedną z najohydniejszych nominacji w Ratuszu było powołanie Aldony Machnowskiej, byłej zwykłej bileterki w jednym ze stołecznych teatrów, i córki komendanta komisariatu przy ul. Jezuickiej, który tuszował śmierć Przemyka. To również ona odpowiadała (wespół z czerwonym miejskim aktywem) za wyrzucenie z Pragi Północ Mediów Narodowych.

W 2020 Biennale Warszawa wydał kolejne pieniądze na event, który polegał na tym, że nawiedzone zwykle oszustki nazywające się artystkami darły się z całych sił, a całe przedstawienie nazywało się Danse Macabre w Piekle Kobiet…zatem takich przykładów dewastowania Sztuki i Kultury w Warszawie jest cała masa.

Jest jasne jak słońce , że to oni indoktrynują młodzież, z którą można robić co się chce. I niestety, doskonale wiedzą co robią, dlatego ich obecność na wszystkich wydarzeniach związanych z wybuchem Powstania Warszawskiego, budzi największe obrzydzenie. Zatem szczucie i nienawiść w ustach Trzaskowskiego może mieć jeden kontekst.

I jedynie Marks ze Stalinem zza grobu mają niezły ubaw. I Trzaskowski bredzący o tym, że ktoś sieje nienawiść, szczególnie w towarzystwie Nitrasa!

 

 

 

Tu więcejartykułów

 

Tak warszawski ratusz traktuje sztukę i kulturę!

 

 

[NASZ TEMAT] Czy Trzaskowski świadomie opłaca ataki na J. Kaczyńskiego?

 

Media Narodowe straciły lokal, który wynajmowały na warszawskiej Pradze.

zdjęcie z profilu Trzaskowskiego

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły