[PRZYPOMINAMY] Członkowie „Miasto Jest Nasze” to przybysze z różnych stron Polski! Czy mają zatem prawo się tak rządzić?

Każdy zdrowo myślący mieszkaniec Warszawy wie, że wszelkie tak zwane ruchy miejskie lub tzw. aktywiści to kontynuacja starego porządku. Dziś chcą być zieloni i nowocześnie, ale większość z nich pochodzi z komunistycznych domów. Taką bardzo szkodliwą organizacją, której działania niszczą Warszawę jest organizacja Miasto Jest Nasze. Okazuje się, że wielu członków w tej destrukcyjnej organizacji nie pochodzi nawet z Warszawy. Przypominamy nasz artykuł z września 2023 roku!

 

Chwile szczerości!

Cudowne są chwile szczerości, kiedy to autorzy sami się demaskują. Tym razem administrator ich mediów społecznościowych pięknie się wysypał i przyznał, że wielu z nich (stawiamy, że większość) to zwykli spadochroniarze. To bardzo ważna informacja w kontekście ich uzurpatorskich działań, kiedy to bez przerwy chcą uchodzić za autorytety dotyczące Warszawy.

My wielokrotnie od lat demaskowaliśmy, i czynić to będziemy, ich wybitną ignorancję i indolencję w tym temacie. Ich quasi raporty o stanie miasta to zwykła mistyfikacja, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Ich knajacki język też pozostawia wiele do życzenia, w dobrych porządnych domach takiego języka się nie używa. I ich antymiejska i antyspołeczna działalność nie ma nic wspólnego z historią naszego miasta.

Resume – organizacja Miasto Jest Nasze  nie posiada żadnych prerogatyw, dzięki którym może i ma prawo wypowiadać się w imieniu warszawiaków. Żadnych! No bo czego ci pożal się Boże geniusze mogę nas nauczyć?

Ci sami przybysze zarzucają Tobiaszowi Bocheńskiemu, że jest z Łodzi, no nie kabaret?

  

KOMENTARZ

Gdyby nie poparcie „redaktorów” z Wyborczej czy Wiertniczej (to poparcie wynika ze zwykłej kalkulacji politycznej i światopoglądowej, w końcu i Czerska i Wiertnicza to mateczniki postkomuny) to MJN w ogóle by nie było. To i tak cud, że mają niecałe 3% społecznego poparcia. Teraz liczą, że schowają się na listach Lewicy – spokojnie, wytropimy i wskażemy gdzie się pochowali!

Niedługo wybory, my będziemy informować warszawiaków o złych szkodliwych działaniach tej patologicznej organizacji, bo Warszawa po prostu na takie barachło jak miejski aktyw nie zasługuje.

I już na koniec, czy ci ludzie, którzy jak sami przyznają nie są stąd, mają prawa tak bardzo się szarogęsić??

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły