[KOMENTARZ] Niebywały SKANDAL! Na całej długości ulicy obowiązuje już zakaz parkowania!

O sprawie napisał portal Grochów Praga Południe. Ratusz znów po raz kolejny eliminuje bezpardonowo miejsca parkingowe, w ramach budżetu obywatelskiego. Zamiast tego będą jeździć rowerki!

OSZUSTWO!

Była dyskusja o zasadności kontrpasu dla rowerków na Zbaraskiej i proszę jednak będzie zakaz na całej długości ulicy Zbaraskiej. Straż Miejska w Warszawie już stoi i wyczekuje w celu nabicia miejskiej kabzy Rafał Trzaskowski.  Spokojnie i bezpiecznie mogło tu parkować wiele aut okolicznych mieszkańców, rodziców dzieci dowodzących pociechy do szkoły czy na zajęcia sportowe które są organizowane na terenach szkoły.

Panie Tomasz Kucharski Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy ‼️  Wzywamy Pana do podjęcia działań mających na celu przywrócenie możliwości parkowania na tej ulicy ‼️

Czy organ dopuszczający projekt do BO prowadził konsultacje wśród mieszkańców, rodziców dzieci uczęszczających do szkoły i na zajęcia sportowe

 

 

 

 

 

Argument o szkole i przejścia dla pieszych jest nietrafiony, była wysepka i widoczność była dobra. Na terenie szkoły, po godzinach funkcjonowania placówki odbywają się liczne zajęcia sportowe. Natomiast w zatoce nie zdziwię się jak zrobią parkowanie równoległe zamiast ukośnego – czytamy na profilu Kamila Miklaszewskiego.

 

MIESZKAŃCY JAK ZWYKLE ZOSTALI OSZUKANI!

 

 

Komentarz

Miasto postanowiło wytoczyć działa przeciw mieszkańcom i już tego nie ukrywa.  Albo będzie tak jak chcą tego urzędnicy miejscy albo ci sami urzędnicy zatrują życie mieszkańcom. Czy nam się to podoba czy nie, wola urzędnika a nie mieszkańca jest najważniejsza. Nie będziecie jeździć bo wybudujemy wam progi zwalniające , nie będziecie parkować bo wybudujemy wam ścieżkę rowerową. A to, że nie macie gdzie parkować to co nas to obchodzi, Jak się nie podporządkujecie, wyślemy na Was Straż Miejską i co nam zrobicie? A kto rządzi w mieście zależy tylko i wyłącznie od nas. To my decydujemy czy chcemy osoby nie słuchające mieszkańców u sterów naszego miasta. To my decydujemy czy chcemy mieć gdzie parkować, to my finansujemy Urzędników i Straż Miejską – DOKŁADNIE TAK UWAŻA RATUSZ!

To my decydujemy w wyborach samorządowych czy chcemy takiego działania urzędników. Wystarczy skorzystać z prawa do głosowania. A my od lat powtarzamy, że Budżet Obywatelski to ideologiczne narzędzie w łapach „aktywistów”, którzy niszczą Warszawę od lat!

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły