Będzie kontrola finansowa CAMPUSu Trzaskowskiego? Chodzi o niemieckie pieniądze!

CAMPUS Rafała Trzaskowskiego wbrew zapowiedziom ojca założyciela, czyli Rafała Trzaskowskiego, jest organizacją polityczną, a w czasie ostatniego panelu dobitnie udowodniono, że trwa tam przedwyborcza agitacja! Dlatego też Paweł Jabłoński, podsekretarz w Ministerstwie Spraw Zagranicznych zapowiedział możliwą kontrolę finansową tego tworu. Przypomnijmy, że o niemieckich sponsorach Trzaskowskiego pisaliśmy już rok temu.

Niemieckie pieniądze

Ile pieniędzy otrzymali ludzie Platformy i organizatorzy Campus Polska od partyjnej fundacji CDU? Czy do czegoś się w zamian za te pieniądze zobowiązali? Do czego? Platforma powinna odpowiedzieć na te pytania – napisał na swoim profilu Jabłoński.

 

VIDEO

 

 

Komentarz

Już ponad rok temu media informowały o niemieckich sponsorach. Nie byłoby w tym nic złego, gdyby nie to, że mamy czas przedwyborczy, a prawo jasno mówi, że rządy innych krajów nie maja prawo ingerować w przedwyborczą kampanię. Poza tym jest coś złego i niemoralnego, że Trzaskowski, który wyciera swoją śliczną gębunię Armią Krajową, nie godzi się na niemiecki reperacje…

O ile zakład, że Trzaskowski napisze płomienny post, w którym będzie bredzić o wolności, demokracji i praworządności?

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły