„Błaźnięta Dariusz Jonśki i Michał Szczerba kolejny raz się popisały”

To nasz ulubiony duet błaznów z PO. Ciągle coś wymyślają lub bredzą. Ten sam duet ogłosił aferę z budowanym Pałacem Saskim. Oczywiście wszystko okazało się nieprawdą. Miesiąc temu ci znani szerokiej opinii „śledczy” z PO znów chcieli ukręcić kolejną aferę i znów skłamali. Jak zwykle, „wolne media” powielają ich brednie, i tak tworzy się anatomię kłamstwa.

Afera Mokotowska

Pod koniec lipca na naszych łamach pisaliśmy, że te dwa śmieszne osobniki miały odkryć aferę mokotowską, którą szybko uciszyli.

W ich wersji na 9 pietrach wieżowca z luksusowymi apartamentami na Mokotowie przy ul. Puławskiej państwowa instytucja podległa Ministerstwu Infrastruktury miała urządzić hotel dla dygnitarzy PiSu. Od wczoraj rana media opozycyjne grzeją narrację: „PiS potajemnie postawił hotel dla swoich ze śmiesznymi opłatami 45 zł za dobę”. Budynek, na którego zgodę wydało miasto Warszawa w 2014 za rządów PO, służy Transportowemu Dozorowi Technicznemu. To państwowa osoba prawna, która nie czerpie z budżetu państwa ANI ZŁOTÓWKI. Utrzymuje się z konferencji, warsztatów, etc. We wspomnianym budynku przy Puławskiej 125 mieszczą się sale konferencyjne, laboratoria i 28 pokoi noclegowych. Uwaga, dla pracowników tej instytucji!

Ile z tych pokoi jest obecnie zajęte? DWA! Dwóch pracowników Transportowego Dozoru Technicznego wynajmuje pokoje, zapewne pracując jednocześnie w tym budynku. Nigdy żaden polityk nie miał prawa i nie korzystał z tych miejsc hotelowych – zgodnie zresztą z regulaminem jeszcze z 2013.

Prawdziwe błaźnięta

Okazuje się, że jest inaczej, o czym informuje dziennikarka, Emilia Kamińska.

Błaźnięta Dariusz Joński i Michał Szczerba kolejny raz się popisały. Zapytali  Ministerstwo Infrastruktury o lokale służbowe. Okazało się, że za ich rządów ich wiceminister wynajmowała przez kilka lat dwa mieszkania. Łącznie za 87 m2 płaciła około 350 złotych. W centrum Warszawy…

 

 

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły