Unia Europejska wchodzi już na nowy poziom podłości

Unia Europejska wchodzi już na nowy poziom podłości – są gorsze słowa, bardziej adekwatne, ale nie wypada ich używać w przestrzeni publicznej. Pytanie zasadnicze czy rząd Prawo i Sprawiedliwość ma zamiar brać udział w tej hucpie?

Nadrzędny cel regulacji jest taki, aby pozabierać prawa jazdy osobom po 65 roku życia

Od tego należy temat zacząć, że seniorzy powodują statystycznie mniej wypadków niż młodzi kierowcy, i najczęściej sami umieją ocenić kiedy należy odstawić pojazd. 65 lat i co – eutanazja ? Do tego ludzi zachęcają pośrednio unijni komuniści. Wiele osób po 65 roku jest aktywna zawodowo, nawet nie dlatego bo są pracusiami, ale zwyczajnie mają głodowe emerytury, a samochód jest jedynym sensownym sposobem na dojazd do pracy, a by sobie po prostu dorobić parę groszy – żeby mówiąc kolokwialnie mieć na jedzenie i opłaty.

65 latkowie, najczęściej sprawni i energiczni, opiekują się również swoimi rodzicami, którzy mają okolice 90tki oraz wnukami.  Teraz co – żeby 95 letniej już prababci przywieść zakupy, to 65 latka ma pedałować albo bujać się z jakimś zbiorkomem?

Dzisiaj – babcie i dziadkowie wsiadają w swoje samochody – najczęściej mało palące starsze diesle, dorabiają do emerytury, pomagają w opiece nad dziećmi, jednocześnie opiekując się swoimi już w sędziwym wieku rodzicami. Unia Europejska chce to zabrać, wiadomo że 'badania psychotechniczne’ będą miały z badaniami tyle wspólnego co egzamin na prawo jazdy, z weryfikacją umiejętności jazdy.
Ktoś powie – ale to tylko badania – żeby zweryfikować czy staruszek przejdzie – gwarantuję Wam, że badania będą takie, że WY nie przejdziecie, a co dopiero staruszek.

Statystyki tu nie pozostawiają złudzeń – na tle innych – staruszkowie jeżdżą względnie bezpiecznie. Po raz kolejny powstaje korupcjogenny twór, mający – w tym przypadku – na celu nie bezpieczeństwo a dowalenie słabszym – seniorom.

I na koniec – czy to źle że sobie Państwo w kapeluszach swoją zieloną astrą, czy wiśniową skodą pojadą na grzyby czy działkę? Zdaniem euroeutanazistów tak, bo pobierają emeryturę, dodatkowo ich skoda czy stara astra ma trafić na ZŁOM BO NIE JEST EKO KOSZERNA – Strefy Czystego Transportu #SCT.

StopKorkom

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły