[NASZ NEWS] ZTM okrada swoich pracowników??

O Zarządzie Transportu Miejskiego pisaliśmy już na naszych łamach w kontekście mobbingu i skandalicznych decyzjach, które doprowadziły do masowych zwolnień w tej jednostce. Co ciekawe, pisząc o tym straszono nas pozwami sądowymi i argumentowano tym, że piszemy nieprawdę. Minęło parę miesięcy, pozwu jak nie było tak nie ma, a sytuacji w ZTM nie uległa poprawie. Dziś prezentujemy kolejny problem – ZTM okrada swoich pracowników.

List od pracownika ZTM

Chciałabym, żebyście poruszyli temat, dlaczego Pani Caryca Katarzyna Strzegowska obniżyła wynagrodzenia pracownikom ZTM. Od kwoty 200 zł do 1200 miesięcznie, zostały obniżone pensję od miesiąca czerwca, pracownicy dostali mniejsze wynagrodzenia, każdy z osobna był przeliczany przez koleżanki z płac i niestety okazało się to prawdą. Pan Rafał Trzaskowski, przekazał z budżetu miasta pieniądze na podwyżki dla samorządu 14,8 %, lecz oczywiście wszystkie podmioty to otrzymały, oprócz ZTM, tam zabrano ludziom, zamiast dać, chciałbym dodać że jest to najgorsza dyrekcja ZTM od 1992 roku.

Pani dyrekror zatrudniła na polecenie Pani Prezydent ludzi z DH Smyk, którzy nie mają żadnego pojęcia o komunikacji. Ponadto jak pracowałam, to w tym 2023 roku odeszło już 68 osób, w większości do ZDM, gdzie jak mówią sami, tam jest miło i inna atmosfera pracy. Tylko powiem na koniec, szkoda mi ludzi, dobrych specjalistów i fachowców po szkoleniach z wielkim doświadczeniem, którzy wykonują swoją pracę należycie, że CARYCA KATARZYNA razem z Trzaskowskim zabrali wam pieniądze. 

 

 

Komentarz

Campusy, wybory a w ZTM i ZDM sytuacje nie ulegają poprawie. Może jednak prezydent Warszawy skupi się to co ważne i uporządkuje te stajnie Augiasza?

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły