Prace nad nowym peronem PKP Olszynka Grochowska mogą być wstrzymane przez jednego donosiciela!

Prace nad nowym peronem PKP Olszynka Grochowska, o którym pisaliśmy na naszych łamach, są w toku. Niestety, przez kilku ekstremistów mogą zostać wstrzymane, ponieważ jak sami się chwalili, napisali donosy do Konserwatora Zabytków i Inspekcji Budowlanej, że PKP wyburzy stację PKP. A wiadomo, że te podmioty mogą wydać decyzję o wstrzymanie prac.

Donosiciel, lewak

Do spawy odniósł się portal Grochów – Praga Południe; gamonie nawet nie sprawdzą jakie są plany wobec stacji i pierwsze co robią to donoszą.
Pisaliśmy o tym jakiś czas temu, że wiata zostaje, a zmieniony zostanie peron. zostanie wymieniona nawierzchnia na nową, która będzie równa. Ponadto peron zostanie dostosowany do osób niepełnosprawnych, seniorów i matek z dziećmi. No ale jak widać kilku lokalnych konfidentów o skrajnych pogladach nie chce aby osoby niepełnosprawne i seniorzy mieli swobodny dostęp do komunikacji kolejowej w swojej okolicy.

Komentarz

Donosicielem jest „aktywista”, niejaki Jerzy Tarłowski, który skończył dawne ATK!  Reprezentuje praktycznie jednoosobowe Stowarzyszenie Kolonii Praussa. W imieniu wszystkich mieszkańców chce decydować o tak ważnej inwestycji. To zaangażowany lewak we wszystkie możliwe inicjatywy; od obrony demokracji poprzez tęczowych. Po raz kolejny „aktywista” donosiciel okazuje się być destruktorem, który przez zwykłą złośliwość chce zablokować inwestycję.

 

 

A my po raz kolejny powtarzamy, że miejski aktywizm to nowotwór niszczący miasta i społeczeństwa.

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły