Centrum Lokalne Kamionek będzie bardziej zielone!

Dobiega już końca rewitalizacja terenu dawnego bazaru „Rogatka”, którego nowa przestrzeń będzie funkcjonowała pod nazwą Centrum Lokalne Kamionek. Termin zakończenia prac budowlanych szacowany jest na koniec września. Ale co równie istotne, udało nam się pozyskać dodatkowe środki (w wysokości 250 tys. zł) na zagospodarowanie nowej zieleni w tej lokalizacji.

Można zgłosić uwagi

Dzięki tym środkom przestrzeń ta będzie jeszcze bardziej przyjazna. Dokładny termin nowych nasadzeń zależny jest od warunków pogodowych, ale wstępnie jest planowany na przełom września i października.  We wcześniejszych konsultacjach społecznych zadecydowano o ogólnej aranżacji tej przestrzeni. Teraz chcielibyśmy poznać konkretne marzenia mieszkańców co do jej codziennego funkcjonowania.

Zależy nam na uzyskaniu Państwa opinii, co do przeznaczenia i zagospodarowania przestrzeni, która będzie podzielona na dwa obszary – społeczny i działalności gospodarczej – czytamy na stronie Urzędu Dzielnicy Praga Południe.

Można wypełnić ankietę do dnia 31 lipca 2023 r. Można to zrobić online pod linkiem https://forms.office.com/Pages/ResponsePage.aspx… lub przez wrzucenie wydrukowanej ankiety do skrzynki, która będzie wystawiona w Wydziale Obsługi Mieszkańców Urzędu Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy, ul Grochowska 274 (parter).

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły