Jaka zwykle! Cichaczem, pod osłoną nocy, nie pytając nikogo zabrali miejsca parkingowe i zmienili układ ulicy!

Na naszą skrzynkę przyszedł kolejny mail ze zdjęciami. Wkurzenie mieszkańców nie zna granic, bo Zarząd Dróg Miejskich pod wodzą Puchalskiego po raz kolejny cichaczem, pod osłoną nocy zabrał mieszkańcom Warszawy miejsca parkingowe i zmienił na niekorzyść układ ulic.

Na Grochowie

A tu najnowsza metoda walki z kierowcami, prosto ze Stolicy. Dzisiaj w nocy wymalowano bez wcześniejszego uprzedzenia taką oto karykaturalnych rozmiarów wysepkę. Zabrano 1/2 jezdni wcześniej dostępną dla kierujących, a także możliwość parkowania. Szczytem polskości byłoby, gdyby z samego rana przyjechała Straż Miejska (to się na szczęście nie stało).

 

 

 

 

Komentarz

Kierowcy stracili wygodę w jeździe, bo dwa samochody już nie skręcą z Białowieskiej (jedno wcześniej skręcało w Łukowską, drugie w Zagójską). Inni mieszkańcy stracili miejsce do parkowania (część mieszkańców, w tym nasz czytelnik), i wspólnota, która założyła organizację pozarządową w celu prowadzenia parkingu przy ul. Białowieskiej – nie starczyło jednak miejsca dla wszystkich chętnych).

Przychodzi taki Puchalski  z armią podobnych sobie mędrców i mówi ludziom co im wolno a co nie! Warszawiacy, godzicie się na to? Jak długo warszawiacy będą tolerować tego bezczelnego typa?

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły