Mieszkaniec zgłosił nielegalne słupki z Saskiej Kępy do Straży Miejskiej i ZDM. Czekamy na efekty…

Dosłownie wczoraj pisaliśmy o samowoli, którą postawiono na ul. Londyńskiej, na Saskiej Kępie. Jak wiemy, mieszkańcy Saskiej Kępy nie zgadzają się na wprowadzenie strefy płatnego parkowania na swojej dzielnicy, a samozwańcza rada stanowiącą de facto nic nie znaczące ciało doradcze, urządza mieszkańcom życie. „Aktywiści” chcą zapewne w ten sposób wyrazić swoje niezadowolenie, i z tego powodu postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i podobnie jak na ul. Stalowej, rozebrano bezkarnie chodnik . Teraz poszli dalej, postawili niezgodnie z prawem słupki.

Mieszkaniec interweniuje

Szedłem sobie wczoraj ul. Londyńską i przypomniał mi się Wasz artykuł (Portalu Warszawskiego) o samowoli. Podjąłem decyzję, że zażądam od miasta usunięcia czegoś tego, dlatego też zgłosiłem tę szkodę na numer 11915 jako wybryk chuligański – pisze do nas mieszkaniec Saskiej Kępy, który zapewnia, że będzie konsekwentny aż do momentu zniknięcia tego bezprawnego wybryku.

 

 

 

 

 

 

Przypominamy, że po pierwsze zniszczono infrastrukturę drogową (uszkodzono chodnik), po drugie wprowadzono nielegalne oznakowanie w postaci słupków. Po trzecie, słupki są zagrożeniem w ruchu lądowym ponieważ stoją w skrajni drogowej. Po czwarte mieszkańcy Warszawy oczekują od zarządcy terenu Dzielnicy Saska Kępa zgłoszenie tego faktu do organów organów ścigania.

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły