[KOMENTARZ] A cóż to za nielegalna samowola na Londyńskiej? Mieszkańcy Saskiej Kępy przecierają oczy…

Wczoraj w sieci pojawiło się zdjęcie, na którym widać coś dziwnego. Nawet nie samowolkę, ale kompletnie bezprawną instalację mającą właściwie na celu co? Nie wiemy, mieszkańcy Saskiej Kępy również nie wiedzą.

Słupki

Już o tym pisaliśmy, pobłażanie pseudoaktywistom prowadzi do anarchii. Okazuje się, że rozbieranie chodników już nie wystarcza, a wiemy wże w tym celuje na przykład praski „aktyw”, który bezprawnie na ulicy Stalowej rozebrał chodnik i posadził sobie kwiatuszki. Mieszka przy niej były już prezes jednej z najbardziej antyspołecznych i antymiejskich organizacji warszawskich, Miasto Jest Nasze. „Aktyw” z komunistycznej organizacji Dla Pragi pod osłoną nocy niszczył zieleń, tak samo jak MJN. Nawet Zarząd Zieleni nazwał ich patologią.

Że to robota „aktywu”. Teraz zabrali się za oznakowanie na ul. Londyńskiej. Jak wiemy, mieszkańcy Saskiej Kępy nie zgadzają się na wprowadzenie strefy płatnego parkowania na swojej dzielnicy, a samozwańcza rada stanowiącą de facto nic nie znaczące ciało doradcze, urządza mieszkańcom życie.  „Aktywiści” chcą zapewne wyrazić swoje niezadowolenie, i z tego powodu postanowili wziąć sprawy w swoje ręce i podobnie jak na ul. Stalowej, rozebrano bezkarnie chodnik . Teraz poszli dalej, postawili niezgodnie z prawem słupki.

  

Oczekujemy od zarządcy terenu Dzielnicy Saska Kępa zgłoszenie tego faktu do organów organów ścigania. Po pierwsze zniszczono infrastrukturę drogową (uszkodzono chodnik), po drugie wprowadzono nielegalne oznakowanie w postaci słupków. Po trzecie, słupki są zagrożeniem w ruchu lądowym ponieważ stoją w skrajni drogowej.

A my tak czy owak wystąpimy do zarządcy ulicy z pytaniem, jakie podjął czynności w związku ze złamaniem przepisów ruchu drogowego, i będziemy konsekwentni….wcale się nie zdziwimy jak stoją za tym dobrze wszystkim nam nazwiska…

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły