[PRZYPOMINAMY] Tak wygląda warszawski, zabytkowy Plac Zbawiciela. AD 2024!

Trzy lata temu Portal Warszawski jako pierwszy zwrócił uwagę na syf (dosłownie) i umierająca ulicę Chmielną. Już wiemy, że Chmielna ma być chroniona i rewitalizowana, co bardzo cieszy. Ale inna część miasta, również zabytkowa, straszy swoim wyglądem. Ten artykuł pojawił się na naszych łamach w marcu 2023 roku, i jak na razie nic nie słychać aby sytuacja miała się zmienić. Niestety, ten niewiarygodny syf przenosi się na dalsze rejony miasta. Kiedyś piękny zabytkowy Plac Zbawiciela, dziś zamienia się w slamsy. I jakoś „europejczykom”, którzy tam od lat przesiadują, to otoczenie nie przeszkadza.

To miejsce umiera

Odkąd zaczęli przy nim grzebać wszelkiej maści „aktywiści”, którzy najchętniej miejsce to zamknęliby dla zmotoryzowanych mieszkańców Warszawy, Plac Zbawiciela zaczyna przypominać slamsy, dokładnie takie same jakie znamy z uli. Chmielnej. Do historii przejdzie napisany na kolanie plac redukcji ruchu przez byłego już prezesa Miasto Jest Nasze, Jana Mencwela, który chciał przekazać to miejsce wszelkiej maści lewicowym ignorantom. Miejsce to szczególnie staje się koszmarem w letnie miesiące, kiedy miasto stawia tam ohydne betonowe zapory, zabierające przestrzeń należną kierowcom.

Nie raz mówiłem, że zielony aktyw jest jak szarańcza. Przychodzą, niszczą i odchodzą. Aktualnie niszczą już nadżartą Chmielną, dochodzą do Mokotowa, a to co będzie po nich niech za przykład posłuży Plac Zbawiciela , który swego czasu był ulubionym miejscem spotkań wszystkich domorosłych aktywistówkomentuje sprawę Ireneusz Sikorski ze StopKorkom.

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia na twitterze wzbudziły emocje. Tak sprawę komentują mieszkańcy Warszawy

Wiem, tragedia i jeszcze będą znowu jezdnię zagradzać tym chrzanionym ogródkiem od „Szarloty”. Nawet chodnikiem trzeba się przepychać przez tłum bywalców…

Za komuny Delikatesy,nocny sklep,knajpy i syfu nie było..

lewacki LGBT syf

Szkoda tego miejsca. Ono kiedyś było takie klimatyczne, zanim zdewastowali je ci, którzy się uczą alfabetu marząc po murach.
Piękna wizytówka Warszawy Trzaskowskiego.

Lewica zmienia świat w koszmar. Bród smród i KŁAMSTWO. Nienawidzą dobra i piękna. Brzydota to ich wizytówka w każdym aspekcie życia.

To prawda, czasami wracam z siłowni tamtędy i można się załamać.

A co się stało temu Zbawixowi? Tak metroseksualnie było a teraz? Skłot Zbawix czy co?

I tak debilowate lemingi nie połączą kropek i radośnie wybiorą POtrzaskanego na następną kadencję.

 

Komentarz

Odsunięcie cywilizacji od tych miejsc odsłania pole do wszelkiej patologii. Dziś graffiti, co jutro? Dziś już widzimy do czego doprowadzana złe zarządzanie miastem, a  w w wielu przypadkach jego brak. Czy nie ma w mieście Straży Miejskiej? Czy są tylko służby do represywnej walki z mieszkańcami kierującymi samochodami? O tym może świadczyć ilości mandatów jaką wystawia SM na kierujących.

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły