Radna wysyła interpelacje w sprawie „Tempo30”, a Czajkowski z MJN jak zaprogramowany bredzi, że ludzie chcą być ograniczani

W końcu zrobiło się głośno o sprawie, która opisujemy od samego początku jako pierwsi. Wszystko wskazuje, że Jakub Czajkowski z MJN razem ze swoimi towarzyszami fałszował podpisy celem uzyskania przewagi, która dawałaby możliwość wprowadzenia haraczu w postaci sppn na terenie Saskiej Kępy. Tymczasem o sprawie informują inne media, ale około gazetowyborcze, w których Czajkowski przekonuje, że wszystko odbyło się zgodnie z prawem, a ludzie chcą być okradani. Jak widać Czajkowski został zaprogramowany – bredzi, żeby bredzić, kłamać żeby kłamać. Nie, mieszkańcy Saskiej Kępy są przeciwni haraczowi, które siłowo chce nałożyć miasto.

Radna Szydłowska pisze interpelacje

W której jasno wskazuje stanowisko mieszkańców Saskiej Kępy – nie chcą być okradani. Nie chcą żadnego haraczu sppn, co wcześniej wynikało z ich stanowiska, i nie chcą aby im ograniczać ruch samochody. Radna interpelację złożyła na ręce Burmistrza Praga Południe, Tomasza Kucharskiego.

Publikujemy treść interpelacji.

 

 

 

Komentarz

Wszystkie „ruchy miejskie” są narzędziami wielkiej jak i lokalnej polityki. Tu w Warszawie są symbiotyczną częścią ratusza, który chce całkowicie ograniczać naszą wolność. De facto ratusz, w chwili obecnej chodzi na aktywistycznej smyczy, i co gorsza godzi się na opresyjną politykę wobec mieszkańców Warszawy.

Twarzą takiej opresyjnej polityki wobec mieszkańców Warszawy jest od lat jest organizacja, prawdopodobnie o charakterze przestępczym, Miasto Jest Nasze, którego niechlubną twarzą jest Jakub Czajkowski – modus operandi MJN. To  typowy „aktywista” – (…), który jak zaprogramowany chce aby ludzie żyli pod jego dyktando. Jakiś wewnętrzny demon mówi mu, że jest Napoleonem i ma być tak jak on chce.

Nie dociera do niego, że mieszkańcy Saskiej Kępy nie chcą być ofiarami jego chorej, złej, opresyjnej i antyspołecznej polityki. Czajkowski prowadzi teraz tournee po stacjach sobie przyjaznych i przekonuje, że są uczciwi. Nic bardziej mylnego. Od lat opisujemy działania Miasto Jest Nasze, i wszystkie oparte są albo na kłamstwie, fałszowaniu rzeczywistości albo uprzykrzaniu życia innym ludziom.

Czajkowski przekonuje, że wszystko odbyło się zgodnie z prawem a mieszkańcy Warszawy chcą być okradani. Czajkowski zgodnie ze Stalinowską doktryną wie, że kłamstwo powtarzane wielokrotnie staje się prawdą. Ale ta prawda jest prawdą dla głupców!

 

Portal Warszawski

 

 

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły