[NASZ NEWS] Trzy radne lewicy chcą wycofać mięso z warszawskich szkół!

Szaleństwo komunistyczne trwa, a w pierwszym rzędzie ideologicznym Renata Niewitecka, tej co przeszkadzają palacze na balkonach i Dorota Łoboda, progresywna proLGBT radna, która razem z Dominikiem Kucem prowadzi progejowską propagandę w stołecznych szkołach – tęczowy piątek, wspierany przez Trzaskowskiego. One to złożyły niebezpieczną interpelację. Brakuje jeszcze podpisu niejakiej Spurek, chyba najgłupszej istoty (ale bardzo wyrachowanej), której świat nie widział od początku stworzenia.

Wegańska kuchnia

Oprócz walki z kierowcami (zwężanie ulic, strefa Tempo30 i zakaz wjazdu starych aut do centrum) interpelacja 3 radnych PO ws. wegańskiej kuchni w szkołach i przedszkolach!

 

 

 

 

 

W Krakowie jak widać nie lepiej…

 

 

Komentarz

Od lat piszemy, że bolszewizm w Polsce od 1945 roku ma się dobrze. Piszemy o tym, że Warszawa to ich bastion, a urzędnicy najwyższego szczebla jak np.  w Metro Warszawskie, którego szefem jest były vice prezydent Warszawy za komuny, niejaki Lejk, mają się tu cudownie.

Trzaskowski jest pierwszym prezydentem Warszawy po 89 roku, który jawnie i otwarcie przyznaje się do swoich bolszewickich korzeni. Niestety do swoje tępej propagandy, w którą wciąż wierzy bardzo dużo ludzi, zaprzęga Armię Krajową, którą non stop wyciera sobie swoją twarz. Ale wystarczy chwila refleksji aby zrozumieć, że to farbowany lis, nawet niezbyt inteligentny.

A ta interpelacja jasno pokazuje, że program C40 Cities jest już wdrażana na całego. Powoli zmiana świadomości doprowadza ludzi do zniewolenia, to jest istota tego marksistowskiego planu.

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły