Jest nadzieja w narodzie! Nawołuje do donosu, mieszkańcy Warszawy jasno mówią co o tym myślą!

Ponoć donos to forma obywatelskiego zaangażowania. To dość nowa forma interpretacji w środowisku komuchowego „aktywu”, kóry z całą siłą zaangażował się w walkę z mieszkańcami, którzy mają samochody, i samochodami en generale. Jak wszyscy wiemy na fb, ale i w realu grasują szaleńcy, którzy prześladują zmotoryzowanych mieszkańców, nie tylko Warszawy.  Na grupie Praga Południe (Grochów, Gocław, Saska Kępa, Kamionek, Gocławek), niejaka Małgorzata Kuśnierz dała sygnał do donosu. Jest nadzieja w narodzie. Mieszkańcy rozprawili się z nią jednoznacznie!

Komentarze mieszkańców

Konfidentów kiedyś się …

Trzeba pamiętać że dalsza procedura zgłaszania przez aplikację E-konfident prowadzi do sądu a tam anonimowość kończy się powodzenia w zgłaszani.

No i co z tego, głupcze? Ja tam zawsze jak zgłaszam wykroczenie to podaje wszystkie dane i mam odwagę cywilną w razie potrzeby zeznawać nawet w sądzie – nie mam z tym problemu – przecież nie poświadczam nieprawdy.

Ormo czuwa ormo widzi..

UWAGA 60-TKA. I na bank przywieziony w kobiaćce bo napewno nie rodowity Grochowiak

Faszystowska mentalność.

Pozgłaszaj sobie tam skąd przyjechałaś, w słoikowie.

Co za konfideci p…….i.Nie ma to jak być E-konfidentem i szukać problemu.

Typowa odmiana Pawlika Morozowa, Stalin byłyby dumny z takiej postawy.

Aż mi się wierzyć nie chce aby publicznie namawiać do donoszenia na innych.

Jestem za, lubię zielone trawniki i proste chodniki. Warto o to walczyć!

Przyjedzie to to z Białej Podlaskiej i się panoszy.

Człowiek człowiekowi wilkiem. Nie dość że nie ma gdzie parkować to jeszcze donosić będą.

Wiadomo! powolutku, ale są efekty. przy podstawówce na paca coraz częściej jednak auta zaparkowane dalej niż 10 metrów od przejścia. a ciutek bezpieczniejsze dzieciaki są ważniejsze niż wygoda jakiś mistrzów świata, którzy „tylko na chwileczkę”

Jaki bandytyzm o czym Ty mówisz kobieto.wracam z pracy po 24.00 nie mam gdzie zaparkować bo nowi lokatorzy parkują na dwóch miejscach oni zaparkowali lub nie wykupili podziemnego parkingu. Taka jest prawda.

Rzecz w tym, stołeczna SM ma głęboko w końcowym odcinku jelita grubego zgłoszenia przedstawiające debili za kierownicą. Parkowanie na pasach, na skrzyżowaniu, parkowanie na chodniku pojazdów powyżej DMC 2.5t, nie robi to nich wrażenia. Kiszą zgłoszenia ponad rok, a później umarzają ze względu na przedawnienie.

Komentarz

Zdecydowana większość Grochowa jasno mówi co myśli na temat donoszenia, są też, jak widać, głosy wspierające. Na 109 polubień posta, aż 18 wsparła je serduszkiem, a w dyskusję zaangażował się również dyżurny podstarzały rowerowy „aktywista”, Marek Smyk, donosiciel ze StopChamWarszawa, hejter, który chyba siedzi 24h w sieci i ogarnia wszystkie możliwe warszawskie grupy. Ogarnia i sączy nienawiść!

Ciekawe, że ci którym tak strasznie przeszkadzają te źle zaparkowane samochody (do tego stopnia aby poświęcaś gros swojego życia na krucjatę przeciw nim) zawsze mają rowerki w avatarachskomentował Roweronormatywne miejskie aktywiszcze

 

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły