Antyspołeczny patoradny Szolc (komunista) walczy ze zmotoryzowanymi mieszkańcami Warszawy

Marek Szolc to niestety radny naszego miasta, z twarzą ljicza Lenina, ale przede wszystkim wyjątkowo szkodliwy człowiek. Przypomnijmy, że ten szaleniec gdyby go dopuścić do władzy, to nasze rodziny w razie ataku Rosji, uciekałyby przed piekłem wojny na rowerkach, bo życzy sobie żebyśmy sprzedali prywatne samochody. Teraz temu wybitnie złemu człowiekowi, który źle rozumie służbę społeczną, przeszkadzają miejsca parkingowe…i ten jego język….tak się nie będziemy bawić…

Walka o ulicę?

 

Do akcji dołączyła się patologia pod tytułem StopchamWarszawa, za którym stoi między innymi Smyk, zaburzony podstarzały aktywista.

Powiadomiliśmy nadzór budowlany❗️ Uspokajamy: zbieramy dokumentację od początku tj. 20.11 i właśnie skierowaliśmy ją do nadzoru budowlanego. Burmistrzu Tomasz Kucharski Burmistrz Dzielnicy Praga-Południe m.st. Warszawy, dość fuszerki na Pradze-Południe Najpierw bezprawnie Pana urząd odmawia wymiany zniszczonych przez patokierowców znaków, żeby teraz Pana instytucja wyznaczała takie stanowiska postojowe – czytamy na stronie miejskich rowerowych bandytów.

 


 


Komentarz

Radny Marek Szolc (okręg Praga-Południe, niegdyś KO, obecnie członek partii Wiosna) oraz Smyk w swoim antysamochodowym radykalizmie zaczęli walczyć z mieszkańcami Warszawy, cały czas donosząc przy okazji do Straży Miejskiej. Poza tym, tam nie ma wyznaczonego parkingu. Parking jak i przejście dla pieszych musi być oznaczone znakiem pionowym i poziomym. Tam jest namalowana koperta, którą właściciel terenu miał prawo namalować, gdyż jest to jego teren.

To są karykatury ludzi. Poza tym te nieuki nie wiedzą, że  nadzór budowlany nie ma nic wspólnego z organizacją ruchu. Przypominamy, że StopChamWarszwa to kopia putinowskich aktywistów.

Parę dni temu jego koleżanka Biejat zarzucała nam, że walczymy z mieszkańcami Warszawy, czyżby?

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły