[NASZ TEMAT] Czy Trzaskowski świadomie opłaca ataki na J. Kaczyńskiego?

Na początku listopada 2022 roku pisaliśmy, że Aldona Machnowska – Góra podarowała Stowarzyszeniu im. Stanisława Brzozowskiego prawie cztery i pół miliona złotych. Stowarzyszenie to nic innego jak WYDAWNICTWO „Krytyki Politycznej”. Wśród parcowników KP jest pani Izabela Sowa-Jasińska – Koordynatorka Instytutu Studiów Zaawansowanych –  Zastępczyni Dyrektora Biura Kultury m.st.Warszawy!

Genialnym pomysł na galerię z dziwnymi minami Kaczyńskiego

Od lat piszemy, że Trzaskowski to promotor postkomuszej „kultury”, i że ratusz opłaca media, które milczą na temat quasi mafijnego układu w Ratuszu, który tworzy między innymi Machnowska – Góra, która de facto swojej pracownicy przekazała te gigantyczne pieniądze.

Teraz już wiemy za co jako warszawiacy płacimy. Swoją drogą, ciekawe czy ten tekst to ustawka (bo wiedzą, że zostali zdemaskowani), czy rzeczywiście taki z niego chojrak.

 

 

 

 

Tu Krytyka Polityczna dokonuje ostrej samokrytyki. Brawo!

 

 

Komentarz

Stowarzyszenie im. Stanisława Brzozowskiego pozyskało dotację na poziomie 90 000 miesięcznie przez najbliższe 51 pełni księżyca. Rozumiemy, że jako podatnicy subsydiujący działalność miasta pod zarządem Prezydenta Trzaskowskiego mamy uwierzyć, że to czysty zbieg okoliczności??? Czy to nie jest przypadkiem okradaniem mieszkańców? Czy Trzaskowski świadomie opłaca ataki na Jarosława Kaczyńskiego? Czy Krytyka Polityczna stała się kolejnym Sokiem z Buraka?

Tu o „podarunku” Machnowskiej Góry

[NASZ NEWS] 4 415 000,00 zł. na zastępczynię Dyrektora Biura Kultury Warszawy i Krytykę Polityczną?

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły