TYGRYSY Biznesu ogłosi listę laureatów najbardziej prestiżowych wyróżnień w kraju – TYGRYS Biznesu 2022 oraz Diamenty Tygrysów Biznesu 2022

Patronami działu Kultura są:

reklama

9 grudnia 2022 roku w ekskluzywnych wnętrzach Regent Warsaw Hotel Magazyn TYGRYSY Biznesu ogłosi listę laureatów najbardziej prestiżowych wyróżnień w kraju – TYGRYS Biznesu 2022 oraz Diamenty Tygrysów Biznesu 2022.

Wielka Gala Biznesu

To jedyne takie wydarzenie w Polsce, które gromadzi liderów biznesowych sektora premium z całej Polski. Będziemy gościć ponad 100 osób: prezesów i dyrektorów najprężniejszych firm oraz przedstawicieli mediów, show-businessu, patronów i sponsorów. Uroczystość uświetni występ gwiazdy wieczoru i wiele dodatkowych atrakcji. Będzie to okazja do świętowania sukcesu najlepszych marek w Polsce oraz nawiązania ciekawych znajomości biznesowych. Gala Biznesu jest największym i najbardziej ekskluzywnym wydarzeniem, promującym przedsiębiorców.

Ponadto wykwintne menu przygotowane przez szefa kuchni Hotelu Regent zaspokoi najbardziej wyrafinowanych smakoszy.

TYGRYSY BIZNESU

To najbardziej prestiżowe wyróżnienie dla znakomitych osobowości świata biznesu. Nagroda jest przyznawana przedsiębiorczym kobietom i mężczyznom, którzy odznaczają się nieprzeciętnym talentem, pasją i niezłomnością w dążeniu do celu. Laureatami zostają osoby, będące wzorem i inspiracją dla otoczenia. Tytuł TYGRYSA BIZNESU to potwierdzenie odniesionego sukcesu, uhonorowanie dotychczasowych osiągnięć, ale i motywacja do dalszego wzrostu.

Misją organizatorów jest wyróżnianie i wspieranie wybitnych przedsiębiorców, właścicieli firm i przedstawicieli kadry zarządzającej, a tym samym propagowanie pozytywnych wzorców w świecie biznesu. Dzięki odpowiedniej promocji, laureatki i laureaci konkursu zwiększają swoją rozpoznawalność, budują atrakcyjne marki osobiste i wzmacniają pozycję swoich firm.

Kandydatów do wyróżnień nominuje redakcyjna kapituła pod przewodnictwem redaktora naczelnego Marcina Andrzejewskiego, która weźmie pod uwagę także propozycje nominacji zgłoszonych przez naszych Czytelników.

Sabina Sago

Tegoroczną Galę uświetni występ Sabiny Sago- jednej z najpopularniejszych polskich wokalistek, która po udziale w drugiej edycji telewizyjnego programu The Voice of Poland, często określana jest jako polska Tiną Turner. Dodatkową atrakcją będzie pokaz samby w wykonaniu tancerek z zespołu SAMBA ART.  Galę poprowadzi stylistka i prezenterka telewizyjna TVN Ewelina Rydzyńska.

Portal Warszawski jest partnerem wydarzenia

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły