Zniszczenie i zakorkowanie ul. Sokratesa pokazuje jak straszne miernoty zarządzają naszymi ulicami

Wychodzący przed kamery Łukasz Dybalski, pełniący rolę rzecznika Zarządu Dróg Miejskich, spadochroniarz, który swoją karierę rozpoczął od pracy na ul. Czerskiej, wyśmiewał tych, którzy przestrzegali, że ul. Sokratesa nie potrzebuje żadnej przebudowy, tym bardziej że ulica ta nie została przebudowana, tylko zniszczona, nie będzie się korkować. Ten wybitny kabotyn, wiecznie z siebie zadowolony wiedział, że kłamie. Przecież pisaliśmy, że Puchalski nie ma planów przebudowy tej ulicy. Teraz skutki jego nieuctwa, wybitnej ignorancji ponoszą mieszkańcy tej części Warszawy.

Wieczne korki

My bardzo często publikujemy zakorkowaną Sokratesa i okolice. Ale mieszkańcy w końcu zrozumieli, że ich po prostu zakorkowano.

O korkach na Sokratesa raz jeszcze.pisze mieszkaniec. Ostatnio Malgosia Kuczynska wrzuciła zjęcia korka na Sokratesa podpisując go „Nie będzie korków na Sokratesa, nieee. Wcale.”.

No więc specjalnie wybrałem się o zbliżonej porze (21 października ok 17:30) na Sokratesa by nagrać jak to wygląda. A wygląda to tak, że korek wynika z ograniczonej przepustowości skrzyżowania Sokratesa/Kasprowicza, a zwłaszcza z ograniczonej przepustowości skrętu w lewo. Przed skrzyżowaniem są tak samo 2 pasy ruchu jak były. Jest na nich kolejka do świateł i tyle ile się da tyle przejeżdża (jakby kierowcy zbierali się trochę lepiej to pewnie ze 2 samochody więcej by przejechały). To że na dalszym odcinku Sokratesa jest jeden pas nie ma żadnego wpływu na liczbę pojazdów, które mogą tą ulicą przejechać. Ograniczeniem jest skrzyżowanie.

 

Komentarz

Zniszczenie i zakorkowanie ul. Sokratesa pokazuje jak straszne miernoty i kosztowni szkodnicy zarządzają naszymi ulicami. Ale to nie tylko ZDM, to też burmistrz Bielan Grzegorz Pietruczuk, odpowiada ponosi pełną odpowiedzialność za zniszczenie tej ulicy. Warto pamiętać przy najbliższych wyborach.

Czas już wszystkich pogonić!

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły