Wyszła na spacer i zniszczyła samochody. Jest poszukiwana przez Policję

W lipcu 2021 roku pisaliśmy o tym, że jakiś szaleniec Na Tarchominie dokonał osobistej zemsty. Zniszczył 21 samochodów. W maju tego roku również informowaliśmy, że „mieszkańcy ul. Szolca-Rogozińskiego żyją w ciągłym strachu o swoje samochody. Parkując na placu między blokami 12 i 14 oraz pobliskiej drodze, nie mogą być pewni, czy następnego dnia ich samochody będą w takim samym stanie jak poprzedniego. Terror trwa, a zniszczonych samochodów stale przybywa

Wyszła na spacer i zniszczyła samochody

Dziś kolejne zniszczenia samochodów.

Mieszkańcy Białołęki poszukują antysamochodowej aktywistki, która postanowiła przyozdobić kilka samochodów zaparkowanych prawidłowo na drodze wewnętrznej długimi rysami. Narobiła szkód na ładnych kilka tysięcyalarmuje portal Beka z antysamochodowców – ruchy miejskie, aktywiści rowerowi itp.

Jeśli ktoś ją poznaje – zapraszamy do zgłaszania na Policję.

Komentarz

To kompletnie nowe zjawisko, które rozprzestrzenia się z prędkością światła. Nawet w upiornych komuchowych czasach takie rzeczy się nie zdarzały. Źródeł tego zjawiska należy szukać w zachowaniu i nienawistnym języku „aktywistów, szczególnie Mencwela, który lata temu wyzywał kierowców od bandziorów i morderców. Na Ursynowie grasuje też uzurpator miejski donosiciel, który jeszcze nie tak dawno chwalił się, że donosi. Ostatnio przycichł.

Galeński smarował samochody psią kupą, Smyk, Łakomi, Zboralski, Czajkowski, Warszawski Alarm Smogowy i cała reszta obsesjonistów wiele lat pracuje nad tą zorganizowaną nienawiścią….niestety, tak zwane „wolne media” też mają swój udział w tym seansie nienawiści.

Zaczynamy się zastanawiać czy nie jest to zorganizowana akcja aktywu, skierowana przeciwko kierowcom i ich własności…

Tu o tym pisaliśmy

Kolejny szaleniec strzela do zaparkowanych samochodów albo niszczy je sprayem

 

[NASZ NEWS] Na Tarchominie ktoś zniszczył 21 samochodów i grozi dalszym niszczeniem!!

 

Portal Warszawski

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły