[NASZ NEWS] Prokuratura wszczyna postępowanie przeciwko „aktywistom” i M. Olszewskiemu, wiceprezydentowi Warszawy

Portal Warszawski to jedyny portal o Warszawie, który od lat demaskuje oszustwa tak zwanych ruchów miejskich, lewackich „aktywistów” miejskich, które systemowo i celowo wprowadzają chaos, sieją dezinformację, i co charakterystyczne dla wszystkich postmarksistowskich ruchów, są mistrzami w niszczeniu ludzi. Na przełomie 2021 roku i 2022 roku „aktywiści” z Dla Pragi, Miasto Jest Nasze, Zielonego Mazowsza i innych….przeprowadzili zorganizowaną kampanię oszczerstw, zastraszenia, donoszenie do miejsca pracy naczelnego Portalu, znieważanie jego osoby jak i jego rodziny.

Prokuratura nie ma wątpliwości

Prokuratura (specjalnie nie podajemy która) po zapoznaniu się z bardzo dużym, i poważnym materiałem dowodowym przekazanym przez naszą redakcję, podjęła decyzję o wszczęciu postępowania. Dziś taką informację przekazała nam nasza kancelaria. Jak dowiedział się Portal Warszawski, prokuratura i policja miały być wstrząśnięte dowodami, oraz sposobem w jaki chciano, dosłownie, unicestwić naczelnego Portalu Warszawskiego.

Redakcja Portalu Warszawskiego od lat demaskuje nieprawidłowości w miejskich urzędach, przede wszystkim w Zarządzie Dróg Miejskich, który jest obsadzony przez „aktyw”, a ten chroniony jest przez Michała Olszewskiego, wiceprezydenta Warszawy. W tamtym roku nasza strona była zhakowana, zainfekowana wirusami rozsyłającymi materiały porno i nie tylko. Drugą kwestią są przekręty w Budżecie Obywatelskim, który też jest opanowany przez warszawskich uzurpatorów miejskich.

Jednym słowem, mają prawo czuć się niekomfortowo wszyscy oszuści, którzy pracują w warszawskich urzędach, które chronią miejski „aktyw”.


Poza tym wskazałem członków Psm Michałów Miasto Jest Nasze, wybitnie aktywnych fanatyków rowerowych biorących udział we wszystkich happeningach (jeden z nich był autorem blokady Mostu Poniatowskiego) jak i tych, którzy wczoraj brali udział w niebywałej fali hejtu, który rozlał się po mediach społecznościowych. Warto przypomnieć, że masa z tych ludzi nie widziała mnie nigdy na oczy, ale rzucone wczoraj hasło przez Krzysztofa Daukszewicza. z #DlaPragi i Jana Mencwela z #MJN (który naprawdę uważa się za nadczłowieka, i nie dociera do niego, że jego działania przybrały formę niebezpiecznej karykatury) do ataku, miało formy zemsty za demaskowanie ich działań, ale tym razem przybrało to niebywałe rozmiary. (24 stycznia 2022 rok, Portal Warszawski)

 

 

To jedna z grafik publikowanych przez warszawski „aktyw”. Widzimy na niej obciętą głowę naczelnego Portalu a w niej wbity tasak…

Komentarz autora grafiki…

 


Wśród podejrzanych są warszawscy „aktywiści” z pierwszych stron gazet robiących za „speców”, jak i wiceprezydent Warszawy Michał Olszewski, który wiedział o przestępczej działalności „aktywu”, i niestety brał udział w tym festiwalu nienawiści.

Michał Olszewski miał pełną świadomość tego co robi, i miał okazję przeprosić lub zabrać publicznie głos w tej sprawie, niestety nie skorzystał z możliwości bycia przyzwoitym człowiekiem.

 

 

Dla dobra postępowania, na jakiś czas ograniczamy informację w wyżej wymienionej sprawie.

Tu o więcej o Olszewskim

[NASZ TEMAT] Czy to ratusz stoi za groźbami karalnymi? Czy Olszewski będzie tłumaczyć się przed Prokuraturą?

Portal Warszawski

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły