W czwartek 4 sierpnia, o godzinie 8.00 drogowcy zamkną ulicę Odyńca od Niepodległości do Puławskiej

W czwartek 4 sierpnia, o godzinie 8.00 drogowcy zamkną ulicę Odyńca od Niepodległości do Puławskiej i zabiorą się do pracy, to znaczy że położą nowy asfalt i zwężą ulicę jeszcze bardziej ulicę Odyńca. Kierowcy ponownie przejadą tym odcinkiem, już po nowym asfalcie, w poniedziałek 8 sierpnia rano.

Co w planach?

Objazd zamkniętego odcinka wytyczono: Niepodległości i Malczewskiego (będzie osobny pas do skrętu w lewo) do Puławskiej. Tak też pojadą autobusy linii 141 i 172. Zamknięte skrzyżowanie Krasickiego z Odyńca kierowcy będą mogli objechać: Malczewskiego, Niepodległości, Racławicką i Kazimierzowską lub Ursynowską, Puławską i Malczewskiego.

Dojazd do posesji możliwy będzie wyłącznie w czasie usuwania istniejącej nawierzchni oraz regulacji studzienek. W trakcie układania nowego asfaltu obowiązywać będzie całkowity zakaz poruszania się. Podobnie będzie z dojazdem do ul. J. Czeczota, która na czas prac przestanie być jednokierunkowa. Wjazd i wyjazd w tę ulicę z ul. A. E. Odyńca możliwe będą od strony al. Niepodległości. Przy ulicy J. Czeczota nie będzie można zaparkować.

Ruch kołowy na ul. A. E. Odyńca zostanie przywrócony w poniedziałek, 8 sierpnia, od wczesnych godzin porannych.

za; ZDM

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.