[KOMENTARZ] Gronkiewicz Waltz i Kliczko honorowymi obywatelami Warszawy

Godność Honorowego Obywatela Miasta Stołecznego Warszawy jest wyrazem najwyższego wyróżnienia i uznania dla zasług lub wybitnych osiągnięć obywateli polskich i cudzoziemców. Rada m.st. Warszawy tytuł Honorowego Obywatela nadaje w drodze uchwały i może być nadany tej samej osobie tylko raz.W tym roku przyznano je Hannie Gronkiewicz Waltz i Vitaliemu Kliczko, burmistrzowi Kijowa.

Nadano honorowe obywatelstwa

 

Komentarz

Chora psychicznie Augustyniak, nie wiedzieć czemu nazywana babcią kasią, dostaje nominacje na Warszawiankę roku razem z największym prymitywem jaki chodził po świecie, czyli Lempart. Gronkiewicz – Waltz, która będąc córką powstańca, eksmituje powstańca z jego mieszkania, bo ważniejsze są pieniądze dewelopera. Córka ubeka odpowiedzialnego za zacieranie śladów po śmierci Przemyka, Machnowska Góra składająca kwiaty pod pomnikami powstańców warszawskich. I była ubeczka Gontarczykowa, prowadząca Trzaskowskiego jak należy.

 

 

To nie jest sen, to makabryczna prawda o naszej Warszawie. Nie ma komuny, ale stalinowskie porządki i mentalność została. Wypieranie historycznych nazw Warszawy, brak lustracji w nazewnictwie tychże, praktycznie żadnych zmian jakościowych od trzech dekad, wszystko to wyhodowało nowych „warszawiaków”.

Tu się już nigdy nic nie zmieni. Sowieci weszli tu w 45 roku, siedzą i siedzieć będą, bo chyba że stanie się cud. Nie ważne tragedie ludzkie, za które odpowiada HGW, ważne aby honorować zwykłych cwaniaków, cytując klasyka.

A pytanie na dole jak najbardziej zasadne

 

 

Portal Warszawski

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.