[NASZ TEMAT] Na Targówku jest potrzebna kontrola CBA!

Mijają trzy tygodnie, kiedy opinia publiczna dowiedziała się o aferze na Targówku. Przypomnijmy, że chodzi o lokalnych polityków PO i zaprzyjaźnionego z nim „aktywistę” z Kalisza, który został oskarżony o pedofilię. Od trzech tygodni ani Trzaskowski, ani „wolne media” nie zajęły się tematem, a radni z Targówka robią zwykłą szopkę. Być może warto zwrócić się do CBA z prośbą o kontrolę wszystkich jednostek podległych PO na Targówku.

Budżet obywatelski dojna krowa?

Z wczorajszego podsumowania na sesji Rady Dzielnicy Targówek z dn. 27 lipca 2022 r. w punkcie: „Informacja na temat postępowań kontrolnych, toczących się na poziomie Zarządu Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy oraz m.st. Warszawy w sprawie Fundacji Gesta oraz Wioski Żywej Archeologii. Informacja o działaniach podejmowanych w sprawie Wioski Żywej Archeologii przez Zarząd Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy oraz Domu Kultury Świt” mieszkańcy Targówka nie dowiedzieli się niczego nowego w sprawie postępu kontroli.

Wiceburmistrz Jędrzej Kunowski wyliczył tylko podjęte działania kontrolne i orzekł, że trzeba czekać na ich podsumowanie. Niby logiczne, ale po co był w takim razie taki punkt na sesji? Dowiedzieliśmy się jednak o kolejnej umowie Roberta K. z Domem Kultury Świt. Chodzi o obsługę tężni postawionej ze środków budżetu obywatelskiego – piszą społecznicy z Targówka.

Ciekawe jak Robert K. dostał tę kolejną fuchę?

Portal Warszawski

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.