[APEL] Mieszkańcy Włoch i Ursusa! Uwaga na zaburzonego „aktywistę”

Na naszych łamach od lat walczymy z miejskim „aktywizmem”, który w całej Europie przynosi opłakane skutki. Najbardziej niebezpiecznymi, i szkodzącymi ruchami miejskimi są  te, które nieproszone wprowadzają swoje porządki. Tu w Warszawie, Miasto Jest Nasze (grupa wybitnych ignorantów i kłamców) oraz Dla Pragi, to chyba najbardziej destrukcyjne organizacje, które należy gonić – z całych sił.

Krzysztof Daukszewicz

To działacz, być może już były, sowieckiego stowarzyszenia Dla Pragi, który zasłynął z niebywałej agresji wobec dziennikarzy demaskujących jego stan ducha i stan psychiczny. Daukszewicz działał wcześniej na Pradze Północ, teraz będzie zamęczać swoją osobą mieszkańców Włoch i Ursusa. Zasłynął z niszczenia trawników i nielegalnych akcji. To człowiek pozbawiony wiedzy na jakikolwiek temat w kontekście Warszawy, zatem przestrzegamy mieszkańców Włoch i Ursusa przed jakąkolwiek zażyłością z tym panem.

 

 

Parę dni temu dostaliśmy maila w tej sprawie, i spytano nas co robić. Gonić, gonić i jeszcze raz gonić. Tylko to uratuje Włochy i Ursus przed jeszcze większą degradacją.

W chwili obecnej wobec Dukszewicza toczy się proces o zniesławienie i zorganizowany hejt, groźby karalne i zastraszanie. Z całą świadomością przestrzegamy działaczy społecznych przed jakąkolwiek współpracą z tym człowiekiem. Jeśli nie chcecie mieć problemów, radzimy trzymać się od tego cżłowieka jak najdalej. Gonić, gonić i jeszcze raz gonić!

 

 

 

 

 

Tu więcej o Daukszewiczu

[NASZ NEWS] Jest kolejna ofiara obsesji praskiego patoaktywisty. Jest nią radna z Pragi – Północ

 

Przeprosił, ale potem stał za jednym z najbardziej ohydnych seansów nienawiści

 

Przyszła refleksja?? Aktywista miejski przeprasza naczelnego Portalu Warszawskiego

 

Portal Warszawski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.