Komunizm w pełni! Zniesienie prywatnego posiadania aut postulatem Światowego Forum Ekonomicznego

Globaliści, zgodnie z własną agendą „Wielkiego Resetu”, dążyć do „nic nie posiadania”. Idąc tym tropem, Światowe Forum Ekonomiczne opowiada się za zniesieniem prywatnego posiadania pojazdów. 

„Potrzebujemy rewolucji czystej energii i potrzebujemy jej teraz”

Możne przeczytać w materiale ŚFE z 18 lipca zatytułowanym „3 podejścia do gospodarki o obiegu zamkniętym w celu zmniejszenia popytu na metale o krytycznym znaczeniu„. Pierwszą ze zmian ma być nakłonienie ludzi, by przeszli „od posiadania do używania”. Światowe Forum Ekonomiczne twierdzi, że większość pojazdów i innych przedmiotów częściej jest nieużywane niż faktycznie znajduje praktyczne zastosowanie. 

Aby umożliwić szersze przejście od własności do użytkowania czasowego, sposób, w jaki projektujemy rzeczy i systemy, również musi się zmienić” – czytamy. Organizacja wskazuje, że jedną z możliwości jest to, by dobra takie jak samochody, mogły wykorzystywać „profile użytkownika”. Oznacza to „rozróżnienie ich używania dla pracy i użytku osobistego na tym samym urządzeniu, co pozwoliłoby zmniejszyć liczbę pojazdów w społeczeństwie”.

Proces projektowania, który koncentruje się na zaspokojeniu podstawowej potrzeby, zamiast projektowania pod kątem zakupu produktu, ma fundamentalne znaczenie dla tej transformacji. Jest to sposób myślenia potrzebny do przeprojektowania miast w celu ograniczenia liczby prywatnych pojazdów i innych zastosowań” – dodaje organizacja.

Komentarz

Wszystko to przewidzieliśmy. Przecież od lat mówimy, piszemy, że Trzaskowski i sowieccy miejscy aktywiści realizują nam Nowy Świat – bez samochodów, bez mieszkań, własności prywatnych, a wszystko to w miastach gettach. Kiedy nasz naczelny już prawie dwa lata temu po raz pierwszy publicznie zdemaskował z imienia i nazwiska śmietankę „aktywistyczną”, stał się celem nieprawdopodobnego ataku ze strony tych opłaconych szkodników.

Nie jest za późno, aby ten nowy, straszny terror odrzucić, ale pierwsze co należy zrobić, to porządek w strukturach – taki Robert Buciak, pracujący w rządowym ministerstwie szkodzi jedynie sprawie. A wszystkie obłąkane, niedouczone i po ludzku szkodliwe ruchy miejskie, należy natychmiast spacyfikować.

Klaus Schwab, (na zdjęciu) właściciel i przewodniczący Światowego Forum Ekonomicznego (WEF), jest najniebezpieczniejszym człowiekiem na świecie.

 

Portal Warszawski

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.