[VIDEO] „PO dało nam też pokraść” – to są wyborcy Tuska?

Prawo i Sprawiedliwość jeździ Po Polsce, a za nim i czynni zadymiarze, którzy chwalą się tym w mediach społecznościowych. Nie oszczędzimy szanownym czytelnikom drastycznych obrazów, bo w języku ludzi kulturalnych nie ma takiego słowa aby określić czym są kodziarze i wszystkie postubeckie bojówki, które w sposób systemowy zorganizowany, demolują prawie każde pisowskie spotkanie.

Dla przykładu warto posłuchać i poczytać

 

 

 

 

Tu owa działaczka w akcji

 

Przypomnijmy, zwolennicy PO i Donalda Tuska – wśród nich radna miejska z Kórnika i kandydatka PO do Sejmu w ostatnich wyborach, Magdalena Kosakowska – zorganizowali w sobotę hejterski happening, który miał przeszkodzić w spotkaniu prezesa Prawa i Sprawiedliwości Jarosława Kaczyńskiego z wyborcami.

 

 

Niektórzy wręcz popierają tę dziką nienawiść, ale jak widać i oni stali się jej ofiarą..

 

Tu działacz Nowoczesnej

Facet z petem w ustach „uczy” dziecko jak ma napisać przekleństwo. Gwiazdki mu liczy, aby się zgadzały.

A tu z innej beczki – beczki tworzenia fejków. Ostatnim hitem było to, że zabraknie cukru, i oczywiście wszystkie „wolne media” tę histerię podłapały. Te same media korzystają też i z takich kłamstw.

 

Komentarz

Od lat piszemy, że za polaryzację języka odpowiadają politycy z prawej i lewej strony, i niestety w większości tzw wolne media, które z takiej Lempart uczyniły polityczną celebrytkę. To oni ją wyhodowali, tak samo jak tzw. babcię Kasię  i inne zaburzone jednostki.

Dożyliśmy smutnych czasów, bo wszyscy zanurzeni jesteśmy w tym syfie.

 

Portal Warszawski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.