Sąd Apelacyjny staje po stronie Trzaskowskiego. Marsz Powstania Warszawskiego zagrożony?

Dziś w Sądzie Okręgowym w Warszawie wygraliśmy sprawę z Rafałem Trzaskowskim. Prezydent Warszawy znów bawi się w chuliganerię polityczną i próbuje zablokować Marsz Powstania Warszawskiego, który organizujemy od lat. Wniósł odwołanie od decyzji Wojewody Mazowieckiego, które sąd odrzucił – taka informację podaliśmy 22 lipca.

Zmiana decyzji

Sąd Apelacyjny staje po stronie @trzaskowski_ i uchyla decyzję Sądu Okręgowego dot zgromadzenia cyklicznego. Ponadto, sąd uniemożliwia nam poznanie treści zażalenia oraz uzasadnienia wyroku blokując dostęp hasłem, którego nam nie podaje. Poza tym, teraz informuje nas, że za 1,5 godziny będzie kolejna rozprawa w Sądzie Okręgowym. Skandal polega na tym, ze nie znamy przebiegu wcześniejszych działań sądu i ratusza, oraz, ze czas wyznaczony na sprawę uniemożliwia nam wzięcie w nim udziału naszych prawnikówrelacjonuje Robert Bąkiewicz.

 

Trzaskowski cały czas stara się zablokować oddolne obchody rocznicy Powstania Warszawskiego. Właśnie wygrał w sądzie apelacyjnym. Organizatorzy z @RotyMN zostali poinformowani o rozprawie GODZINĘ przed rozpoczęciem. Uniemożliwiono im dostęp do dokumentacji sprawy – dodaje Kalinowski.

 

 

Portal Warszawski

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.