[OPINIA] W czasie kiedy każdy zaciska pasa, ZDM trwoni pieniądze na prywatne podróże pracowników

Na łamach Portalu Warszawskiego publikujemy demokratycznie opinie mieszkańców, specjalistów, i radnych. Dziś publikujemy opinię naszej czytelniczki, mieszkanki Warszawy, który podzieliła się pewnym spostrzeżeniem.

W czasie kiedy każdy zaciska pasa ZDM trwoni pieniądze na prywatne podróże pracowników

Po hucznym otwarciu Placu Pięciu Rogów wszyscy pukają się w głowę: po co komu taki wybetonowany plac i po co wydawać miliony na coś co nie daje ani cienia, ani nie spełni żadnej funkcji estetycznej… Chyba warto dodać, że pracowników ZDM i Ratusza to nie rusza, bowiem i tak nie wychodzą ze swoich klimatyzowanych służbowych aut, które służą im za jedyny środek komunikacji po mieście, nie tylko w czasie pracy. Nie wiedzieć czemu w czasie kiedy zwykli mieszkańcy kotłują się i przegrzewają w upalne dni w tramwajach z lat 70tych, pracownicy ZDM z elektryka nie wysiadają nawet po pracy. Wszystkie piękne służbowe auta są wykorzystywane do przejazdów do pracy i z pracy do domów. Ceny paliwa, energii chyba nikt nie bierze pod uwagę, zapłaci bowiem podatnik… A z klimatyzowanej limuzyny problemu zabetonowanego placu, który miał być miejscem dla ludzi nie widać. W czasie kiedy każdy zaciska pasam ZDM trwoni pieniądze na prywatne podróże pracowników. Wszystko jasne, dlaczego nie widzą tam problemów zwykłych obywateli, I tu prośba do Państwa, pytajcie o koszt, o to ile aut śmiga po mieście i dlaczego? Czy poza wyjazdem służbowym pojawiają się te prywatne? I kto a to płaci?

 

 

Komentarz

Już niebawem opiszemy szerzej problem floty samochodowej ZDM. Już dziś jesteśmy w posiadaniu dokumentów, z których wynika że pracownicy tego urzędu za nasze pieniądze jeżdżą sobie służbowymi samochodami w prywatnych sprawach. I zamiast zająć się tym nielegalnym i skandalicznym wyciekiem pieniędzy, „redaktor” z GW Osowski bredzi coś o nowej rewolucji w miejskiej komunikacji w kontekście zamykanych linii ZTM i braku pieniędzy. Nie Panie Osowski, nie tędy droga ale pan niech się już nie zajmuje miastem bo nie ma pan o niczym bladego pojęcia. O niczym.

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.