[TYLKO U NAS] Czy Straż Miejska będzie współpracować z „aktywem”?

To nowe otwarcie w Straży Miejskiej. Komendantka Magdalena Ejsmont to pierwsza kobieta na czele tej formacji. Służyła w wojsku, w służbach specjalnych, w tym na misjach zagranicznych. Ma ogromne doświadczenie. Jestem pewien, że jest właściwą osobą, aby wprowadzić formację w nowy etap – pisał Rafał Trzaskowski na swoim profilu.

Nie tylko 280 pojazdów

W jedynym wywiadzie, którego udzieliła Magdalena Ejsmont miała powiedzieć, że jest otwarta na współpracę z ruchami miejskimi, które chcą mieć coraz większy wpływ na nasze życie. Mówi się wręcz otwarcie, że prawdziwa walka ze zmotoryzowanymi mieszkańcami dopiero przed nami. Poza zabetonowaniem placu pięciu betonów, ratusz szykuje, zgodnie z obietnicą, niszczycielską rewolucję w Centrum Miasta.

Nasz czytelnik po słowach pani Ejsmont wysłał pytanie dotyczące współpracy z warszawskimi uzurpatorami miejskimi. Wynika z niej, że Straż Miejska nie ma żadnej listy „aktywu”, z którym miałby współpracować. Straż Miejska również w swoim posiadaniu ma aż 280 środków transportowych. Czy to są również rowery???. Wątpliwe.

 

Komentarz

Ale to nie znaczy, że nie będzie się z nimi po prostu dogadywać. Przypomnijmy, że profil Chmielna Deptakiem znany jest z tego, że fotografuje samochody parkujące w pobliżu Zgody i pobliskich ulic, publikuje je i donosi Straży Miejskiej.

Co znaczy pismo Straży Miejskiej? Że nic się nie zmieni, nadal będzie standardowe załatwianie sprawy pod stołem ze swoimi, tyle.

Czy to początek dojenia mieszkańców korzystających z samochodów?

Portal Warszawski

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.