[NASZ NEWS] Korupcja w Urzędzie Dzielnicy Włochy? Na to wygląda

Wczoraj zakończyła prace merytoryczne komisja doraźna ds. wyjaśnienia nieprawidłowości i korupcji w Urzędzie Dzielnicy Włochy. Komisja przyjęła konkluzje oraz raport końcowy, wieńcząc ponad 30 miesięcy działania komisji.

Co dalej?

Przewodniczący komisji wystosował dzisiaj pismo do Burmistrza Jarosława Karcza ws. upublicznienia tego raportu. Wczorajsze konkluzje, które padły na komisji były bardzo niekorzystne dla włodarzy dzielnicy Włochy. Trzeba również zaznaczyć że radni Koalicji Obywatelskiej w dzielnicy nie pojawili się na posiedzeniu – czytamy w komunikacie radnego Grzegorza Rejowskiego


 

 


Komentarz

Dzielnica Włochy ma niebywałego pecha, gdyż tam jest podobnie jak na Targówku – stary postkomuchowy porządek ma się w najlepsze. Ostatnio mogliśmy dowiedzieć się, że Dzielnica Włochy chce przejąć teren RKS Okęcie, razem z Renatą Kaznowską, i wykazywał wielkie zaangażowanie w tej sprawie.

Zresztą widać na zdjęciu powyżej jak bardzo władze Włoch są zainteresowane wyjaśnieniem spraw. Cztery lata rządów Trzaskowskiego w całej rozciągłości pokazują jego możliwości i kompetencje jako włodarza Warszawy….

My do sprawy będziemy wracać.

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.