[PRZYPOMNIENIE] Kiedy Sterczewski zrezygnuje z przewodnictwa w parlamentarnym zespole ds. transportu rowerowego?

Franciszek Sterczewski, poseł RP z Poznania, inżynier architekt, ale też lewicowy aktywista rowerowy obiecał, że poniesie wszelkie konsekwencje swojego wyczynu na rowerze. Przypomnijmy, przewodniczący w parlamentarnym zespole ds. transportu rowerowego jechał pijany rowerem ulicami Poznania….

Kiedy?

Właśnie mija ponad miesiąc od pewnego wydarzenia. W związku z powyższym mamy kilka uwag do Franek Sterczewski oraz Fundacja Pomocy Ofiarom Wypadków Drogowych Amber . Czy moglibyśmy zobaczyć dowód wpłaty na obiecywane 5000 zł? Jak również chcielibyśmy zapytać posła czy i kiedy zrezygnuje z przewodnictwa w parlamentarnym zespole ds. transportu rowerowego? słusznie pyta ActivistWatch.Komentarz

Sterczewski jaki jest każdy widzi. To kolejny przykład wykształconego towarzysza, który zdążył bardzo szybko zrobić z siebie błazna. My często piszemy o tym, że pewnych osób nie wolno dopuszczać do żadnych publicznych funkcji. Niestety, nawet Praw i Sprawiedliwość promuje miejski „aktywizm” , a dokładnie wielce szkodliwego warszawskiego „aktywistę” Buciaka, któremu w pięć minut możemy udowodnić nieprawidłowości przy składaniu projektów do budżetów obywatelskich.

Mijają za chwilę dwa tygodnie, a pan Sterczewski zamilkł, i chyba udaje głupa. A obiecał bardzo konkretne rzeczy. Miał też zrezygnować z pracy w komisji bezpieczeństwa drogowego.

Ale nie oni jedyni są przykładem patologizacji życia publicznego. Aresztowany „aktywista” pokazujący się z politykami Platformy, hejterka Nowak pracująca dla międzynarodowej korporacji czy majaczący uzurpatorzy miejscy o tym jak mamy żyć.

Jak mantrę powtarzamy – ruchy miejskie, aktywiści to Zło. Aż dziw bierze, że nic się nie zmienia w myśleniu i działaniu wobec tych ludzi. Na nic publikacje, że są to ekologiczni lobbyści pracujący pośrednio za rosyjskie ruble.

Czy my Polacy jesteśmy głupcami, czy lubimy być po prostu traktowani w ten sposób? Czy to jakieś skryte umiłowanie do politycznego sadomasochizmu powoduje, że godzimy się na rządy takich ludzi?

zdj. TVP Info

Portal Warszawski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.