Sprawa Roberta K. pokazuje nam, że w Warszawie radnych opozycji po prostu nie ma!

Wioska Żywej Archeologii była od kilku lat przybudówką Dom Kultury Świt i silnie współpracowała z Dzielnicą Targówek. Do Fundacji Gesta, której Wiceprezesem jest Robert K. szerokim strumieniem płynęły publiczne pieniądze, w tym z budżetu obywatelskiego. To skandal, który niezwłocznie należy wyjaśnić. Kwestia finansowania tej organizacji i ewentualnych powiązań osobowych powinna być w pełni transparentna – czytamy na stronie radnej z PiSu z Targówka, Marty Borczyńskiej.

Teraz?

To również ważna lekcja dla nas wszystkich, aby być uważnym i czujnym, szczególnie jeśli chodzi o bezpieczeństwo i dobro tych najbardziej bezbronnych, małoletnichpisze Borczyńska, która dopiero dziś reaguje na tę sytuację. Nawet w tym celu radni opozycji z PiS zorganizowali konferencję dla mediów…

Niestety pani Marto, ale nie dajemy wiary Waszym słowom, bo od półtora roku informowaliśmy o tym co się dzieje na Targówku, Bródnie – pisaliśmy wprost, kto i za co jest odpowiedzialny.  Zatem wykorzystywanie tej sytuacji dla swoich politycznych partykularnych interesów, jest po prostu niemoralne. Nie zrobiliście nic aby tej sytuacji przeciwdziałać!

Od lat piszemy o ludziach, którzy żerują na publicznej kasie; Gubański, Buciak, Czajkowski, Mencwel, Smyk, Nowak (Fundacja Łąka – 4 raz o tym piszemy), publikujemy dokumenty, maile – chociażby w sprawie Budżetu Obywatelskiego obsadzonego przez miejskich uzurpatorów (jeden z nich firmuje nawet PiS!), w sprawie Zarządu Dróg Miejskich….to są wszystko sprawy, którymi możecie wygrać Warszawę…i ją zmienić. Wszystkie warszawskie media informowały, że kładka jest budowana bez zezwoleń, a wy?? Nic? Nie ma zawiadomienia na Prokuratury? To Warszawa czy Moskwa???

Od lat piszemy o patologii w Budżecie Obywatelskim, o Moxo House, o masie spraw które nas dotyczą i budzą sprzeciw. Gdzie są radni opozycji? Gdzie?? Piszemy o Dorocie Łobodzie, która deprawuje młodzież tęczową ideologią w szkołach, o blokadzie matur (jedynie Ordo Iuris się tym zajęło), piszemy o RKS Okęcie, które Kaznowska razem z radnymi z Włoch chce zniszczyć, milczycie! I tak jest ze wszystkim! GDZIE JEST WARSZAWSKA OPOZYCJA?

Niestety, ale sprawa Roberta K. jasno i wyraźnie pokazuje, że w Warszawie radnych opozycji po prostu nie ma. Nie dziwmy się zatem, że od lat jesteśmy okradani, oszukiwani i mamieni ideologiami Trzaskowskiego, bezczelnością i bezkarnośćią „aktywu”. Wy się po prostu na to godzicie! Zgadzacie się na to, aby Warszawa była dziadowskim miastem.

Dobrze wiedzieć!

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.