Złodzieje grasują już kolejną noc, więc wzięli sprawy w swoje ręce Na stołeczną Policję niestety nie mogą liczyć

To jest nocny pojazd patrolowy. Wzięliśmy sprawy w swoje ręce. Wspólnie z sąsiadami patrolujemy w nocy okolicę ze względu na szajkę złodziei, która obrabia nam domy. Na Policję niestety nie możemy liczyć gdyż mają ważniejsze sprawy, jak pilnowanie schodów bądź parad lgbt – czytamy na twitterze.

Wzięli sprawę w swoje ręce

Trzeci miesiąc grasuje w okolicy szajka złodziei. Włamują się do garaży, kradną samochody bądź pozbawiają ich kół albo cennych rzeczy ze środka. W poprzednim tygodniu włamywali się przez trzy noce pod rząd. Wczorajszego wieczora powołaliśmy z sąsiadami patrol obywatelski i na rowerach jeździliśmy w nocy 3 godziny. Prawdopodobnie przepłoszyliśmy złodziei gdyż jeden z pojazdów dostawczych spotkany o 2.30 dziwnie się zachowywał na nasz widok. Widząc nas z daleka po prostu zawrócił i odjechał w kierunku, z którego przyjechał – opowiada autor wpisu.

Policjanci z posterunku na Tarchominie poinformowali nas nieoficjalnie że na noc na całą Białołękę mają tylko 2 radiowozy gdyż muszą oddawać funkcjonariuszom godziny poświęcone na pilnowanie schodów lub innych rządowych wymysłów. Złodzieje grasują na osiedlach Henryków i Wiśniewo ale być może na innych osiedlach teżripostuje Arek.

 

Komentarz

Wzięliśmy sprawy w swoje ręce. Wspólnie z sąsiadami patrolujemy w nocy okolicę ze względu na szajkę złodziei, która obrabia nam domy. Na Policję niestety nie możemy liczyć gdyż mają ważniejsze sprawy, jak pilnowanie schodów bądź parad lgbt

Nie tylko na nic nie robiące mniejszości, ale na głupią i tępą propagandę en generale. Otwiera betonowe place, 90% mediów uważa, że jest wspaniałym prezydentem a pieniędzy w stołecznej kasie coraz mniej.

Portal Warszawski

 

 

 

Przeczytaj również

Logotyp Portal Warszawski
Kontakt

Ostatnie atykuły