Warszawiacy, co widzimy na tym zdjęciu?

Jak mantrę powtarzamy, niestety jako jedyni, że odkąd warszawskimi drogami zarządza facet bez specjalistycznych studiów, kondycja miejskiej infrastruktury jest coraz gorsza. Niestety, prokuratura jak na razie nie doszukuje się żadnych dowodów wskazujących jasno na notoryczne łamanie prawa, na pewno budowlanego, przez Zarząd Dróg Miejskich.

Co widzimy na tym zdjęciu?

Ano to, że ZDM blokuje cały kwartał ulicy, tym samym  łamie przepisy. Kierowca ZDM-u zablokował cały chodnik, mimo że tę operacje powinien wykonywać z wysokości ulicy aby nie parkować na chodniku, który jest wyłącznie (w tym przypadku) dla pieszych. Parkowanie rowerów na chodnikach też jest zabronione. Dyrektor Puchalski wobec tego pracownika powinien Należy wyciągnąć konsekwencję.

Dziś nic jeszcze nie poradzimy i za wiele nie można zrobić, bo Puchalski jest pod specjalną ochroną. Ale jedno jest pewne – odpowiedzialność za podejmowane decyzje nie rozpływa się.

Poza tym dlaczego rowery rozwożone są samochodami a nie rowerami? Przecież rozwożenie rowerów samochodami jest nieekologiczne i takie działania powodują zatrucie powietrza w mieście.

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.