Mija piąty miesiąc a poszycie dachu hali sportowej na Targówku nadal nienaprawione

Trwa szacowanie strat. Zabezpieczyliśmy uszkodzone dachy. Zajmujemy się połamanymi drzewami. Wichura zniszczyła całkowicie poszycie dachu hali sportowej Zespołu Szkół nr 41, przy Bartniczej 2. Trzy zastępy straży pożarnej przez cztery godziny demontowały resztki pokrycia dachu oraz zabezpieczały pozostałe jego elementy. Pokryto folią otwory po kominach wentylacyjnych. Główne wejście do placówki zostało wyłączone z użytku do czasu wywiezienia resztek pokrycia dachowego. – pisał na swoim profilu wiceburmistrz Targówka, Jędrzej Kunowski.

Same słowa

Uczniowie wejdą do szkoły wejściem od ulicy Bartniczej. Zajęcia będą odbywać się normalnie. Wiatr uszkodził także elementy blacharki dachowej Przedszkola nr 115, przy ulicy Suwalskiej i Szkoły Podstawowej nr 398 przy ulicy Rembrandta…i tak dalej i tak dalej.


 

 


Mija za chwilę pół roku, a dach wciąż nie został naprawiony. Pytamy zatem Pana, kiedy Pan weźmie się do roboty? Przecież Pan wie, że szkoła integracyjna, która jest pozbawiona podjazdu dla dzieci na wózkach, i która ponoć wygrała nagrodę w kategorii modernizacja roku?


 

 


Pan ma odrobinę empatii?

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.