MOCNE! „Stolica zyskała nową sezonową spalarnię ludzi”

Dwa lata temu miasto ogłosiło, że Centrum Warszawy przejdzie metamorfozę. Punktem wyjścia dla tego „genialnego” planu ma być zniszczony Plac Pięciu Kantów, nie wiedzieć czemu zwany przez nową warszawską inteligencję, Placem Pięciu Rogów. Efekty tej fenomenalnej zmiany każdy już może zobaczyć. Jest po prostu betonowo.

Beton, beton i jeszcze więcej betonu

Krótko i na temat sprawę opisał Jakub Dobromilski, który komentuje warszawskie absurdy.

Beton, beton i jeszcze więcej betonu. Ale jako że nie będzie się dało tam jeździć samochodem, to urzędnicy Zarząd Dróg Miejskich Warszawa oraz antysamochodowi „miejscy aktywiści” z Miasto Jest Nasze i tym podobnych organizacji – będą wniebowzięci. A że latem nie będzie się tam dało wytrzymać? No cóż…


 


Komentarz

Już dziś po otwarciu jak na dłoni widać, że to cudo, którym szczyci się Trzaskowski (aczkolwiek trzeba przyznać, że przejścia dla pieszych do tramwajów jest dobrym rozwiązaniem) czyli Nowe Centrum zawiera masę błędów, o których będziemy zapewne pisać.

Co do tego betonowego placu, jeśli ktoś nie wierzy że tak jest, zapraszamy aby osobiście aby się przekonał.

Jedynym celem działania miasta na tym placu było utrudnienie życia mieszkańcom. Czego tu nie widzimy? Nie widzimy możliwości dojechania, dostarczenia towarów do sklepów czy punktów usługowych. Miś naszych czasów!

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.