[KOMENTARZ] Dlaczego Jan Mencwel notorycznie kłamie i działa na naszą niekorzyść?

Najlepsze byłoby milczeć o tym panu. Może gdyby media go po prostu przestały pokazywać, zniknąłby z naszej świadomości. Ale tu jest chyba przypadek odwrotny. Jan Mencwel nie umie żyć bez skupiania na sobie uwagi. Tym razem też skupił. Jak zwykle skłamał. I dlatego trzeba to demaskować, w końcu uważa się za osobę publiczną, a te podlegają ocenie.

Wpis Jana Mencwela

 

 

Fakty

 

Komentarz

Jeśli nic nie potrafisz i nie za bardzo możesz zaistnieć w świecie,  to bierzesz się za manipulacje. Z takimi manipulacjami mamy do czynienia na co dzień, a to konieczność dostania się na drugą stronę ulicy, do parkingu nie w tym miejscu, czy ilości rowerzystów korzystających z roweru przy wykonywaniu badań. Ba, niektórzy robią plany ulic, udają że są inżynierami, a nimi nie są. I zero bezwstydu.

Jest to niezmiernie przykre, że władze miasta zamiast z takim zjawiskiem walczyć, często takie zjawiska popierają. Niestety kłamstwo i manipulacja mają krótkie nogi, a my na łamach naszego portalu to będziemy ujawniali cały czas. Panie Janie, pan serio nas wszystkich uważa za idiotów?

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.