Czy w Łodzi też za drogi odpowiada Puchalski, dyr. warszawskiego ZDM-u?

Portal LDZ Zmotoryzowani Łodzianie jest jedynym portalem w Łodzi, który od lat przypatruje się łódzkiemu ratuszowi, i tamtejszemu odpowiednikowi naszego ZDM-u, czyli ZDiT-owi. Aż nasuwa się pytanie, czy dyrektorem łódzkiego urzędu odpowiedzialnego za drogi jest odpowiedzialny też Puchalski, pan bez wykształcenia inżynierskiego, który nie ma zielonego pojęcia o swojej robocie.

Chcą odwołania rady miejskiej w Łodzi

Niestety nasza wspaniała Rada Miasta to ostatnio istny cyrk, cyrk w którym nawet radni zajmują się tym, że media wspólnie się pokłóciły ( chociaż to nie była prawda ). Rada Miejska, która zamiast zająć się problemami mieszkańców i kontrolować twory oraz spółki miejskie nie potrafi od 2020 roku przeprowadzić kontroli w ZDiT, ZIM oraz BIM.  Rada Miejska, której radni zasiadają w spółkach miejskich i z ciepłymi posadkami zamiast pracować robią codzienne niczego nie wnoszące konferencję, w sumie za nasze pieniądze. Rada Miejska, której radni od 2018 roku tej kadencji nie potrafią poradzić sobie z bałaganem remontowym oraz dziurami na ulicach Łodziczytamy na stronie LDZ Zmotoryzowani Łodzianie.

Rada Miejska, której radni powinni kontrolować remonty ulic cieszą się, że chociaż z usterkami i bublami są one skończone. Rada Miejska, która zamiast doprowadzać do sprawnej komunikacji miejskiej, wciąż drenuje kieszenie mieszkańców kolejnymi podwyżkami biletów. Można tego wymieniać w nieskończoność, ale wynika jasno z tego, że radni tej rady nawet dostając podwyżkę o 60% diety mają mieszkańców głęboko w poważaniu. W sprawach odwołania organu stanowiącego jednostki samorządu terytorialnego (rady gminy lub miasta, rady powiatu bądź sejmiku wojewódzkiego) przed upływem kadencji, co do zasady, rozstrzyga się wyłącznie w drodze referendum przeprowadzonego na wniosek mieszkańców.

Panie Puchalski, czy Pan tam jest doradcą?

zdj. Krzysztof Szymczak

Portal Warszawski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.