[NASZ TEMAT] Zemsta Trzaskowskiego i Kaznowskiej. Miasto rozpoczęło proces likwidacji RKS Okęcie

Historia RKS Okęcie rozpoczyna się w maju 1929 roku. Wtedy to grupa pracowników warszawskich zakładów „Skoda” wywodząca się z nieistniejącego już wówczas Robotniczego Stowarzyszenia Sportowego „Lauda” oraz Harcerskiego Klubu Sportowego „Varsovia” postanowiła wraz ze swymi przełożonymi założyć przy zakładach klub sportowy, dający młodzieży warszawskiej możliwość rywalizacji na poziomie wyższym, niż tylko kopanie piłki na podwórkach, przy czym nie ograniczono się wyłącznie do prowadzenia działalności sportowej, mając w planach również działalność kulturalną. Dla nowo powstałego klubu przyjęto nazwę Klub Kulturalno-Sportowy SKODA. Zatem za 7 lat klub będzie obchodzić 100 lat.

Zemsta miasta?

Portal Warszawski jako pierwszy zaczął pisać o tej skandalicznej sprawie. Trzaskowski w 2018 roku idąc do wyborów obiecywał, że małe kluby zostaną wzięte pod ochronę, nie mówił, że ochronę deweloperów. Zastanawia oczywiście fakt, że znów tzw. ruchy miejskie milczą.

Dwa dni temu RKS Okęcie poinformowało, że Trzaskowski i Kaznowska w ramach zwykłej czerwonej wendety dobijają kolejny stołeczny klub.

Na wniosek Jarosława Karcza – Burmistrza Dzielnicy Włochy, wywodzącego się z tzw. układu warszawskiego skupiającego samą czerwoną „elitę miasto wygasiło w części użytkowanie przez klub terenu. Spełnia się wiec scenariusz odcięcia klubu od dochodu a tym samym doprowadzenia do jego upadku.

Komentarz

Tak wygląda układ warszawski. Występujesz przeciwko niemu, to dostajesz w łeb i zostaniesz tak potraktowany, jak prezes RKS Okęcie. Tak wygląda sportowa Warszawa, za którą odpowiedzialna jest Kaznowska, która w tym quasi mafijnym układzie siedzi kolejną dekadę.

Będziemy powtarzać – to nie jest żadne europejskie miasto. To miasto, które mentalnie sięga 45 roku, kiedy przyjechali tu czerwoni analfabeci na czołgach i mówili teraz kurwa my.

Gazeta Wyborcza, i inne opłacone media, z komunistycznymi ruchami miejskimi grzecznie milczą.

Przypominamy nasz artykuł

[NASZ TEMAT] Czy dzielnicy Włochy zależy na przejęciu terenu RKS Okęcie?

Portal Warszawski

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.