SZOK! W warszawskim liceum im Sobieskiego „otwarto klozet dla „niebinarnych i transpłciowych” dzieciaków?

Polityka Trzaskowskiego, Łobody, Kaznowskiej, Dominika Kuca (młodego lewaka siejącego zamęt w mózgach młodzieży) przynosi już straszne żniwo. Wczoraj na twitterze młode lewaczki chwaliły się, że Licem Paderewskiego jest przyjazne społeczności lgbt, czy  kolejne liceum idzie o krok dalej?

Tego już za wiele

To nie fejk. W LXXV Liceum Ogólnokształcącym im. Jana III Sobieskiego Warszawie uroczyście otwarto klozet dla „niebinarnych i transpłciowych” dzieciaków. Tego już za wiele. Stop deprawacji młodzieży. Dyrektor Magdalena Kozer do dymisji.

Komentarz

To doskonale zaplanowany plan marksistowskiej międzynarodówki. Kiedy  bolszewicy doszli do władzy z seksu uczynili narzędzie socjologiczne, które w „kolektywny” sposób miało spajać społeczeństwo. Później zaczęła się aborcja. Wtedy też różne grupy artystyczne podłapują ten trend i tworzą nowy język permisywizmu. I nie ważne czy ów klozet to wymysł kilku młodziaków czy nie, ale  sam fakt, że trucizna w ich głowach już się sączy.


 

Kuc twierdzi, że ok 30% młodzieży lgbt nie czuje się bezpieczna w szkole. Nie wiadomo skąd czerpie te dane, ważne że podaje te historyjki w oko.press czy innych "wolnych mediach". Skąd się bierze jego obsesja? Czy poza tym, że ma urojenia ma kompetencje do decydowania o tym, czy jest kolejnym samozwańczym szaleńcem?

Od lat piszemy o tym, ze Warszawa od 1945 roku jest w łapach czerwonoarmistów. Łoboda bredząca o obronie praw osób, którymi de facto doskonale manipuluje, czy Machowska, (ta druga wywodząca się z ubeckiego domu) zapewne kontynuują wizję swoich przodków . Tamci zabijali takich jak Przemyk (ojciec wiceprezydent Machnowskiej był komendantem komisariatu przy ul. Jezuickiej, na którym tego młodego niewinnego studenta zakatowano), dziś oni, ich dzieci deformują najmłodszych wszelkimi możliwymi narzędziami, które daje XXI wiek. Dziś jest nim róbta co chceta, antykatecheza życia rzucona wiele dekad temu przez Owsiaka, też resortowego syna.


 

Kuc i Łoboda - dwoje obsesjonistów, którym edukacja pomyliła się zapewne z łóżkiem, i niespełnionymi zabawami. Może czas sprawdzić na jakiej to podstawie Kuc robi te rankingi? Jak są robione i kto za to płaci?

Szaleństwo trwa, i to ostatni moment żeby ten szatański taniec powstrzymać, bo za 10, 20 lat doczekamy się życiowych kalek, masowych samobójstw, ale wtedy ani Łoboda, ani Kuc, ani Kaznowska, ani tęczowy Trzaskowski nie pomogą.

Divide et impera – jak nie zaburzaniem seksualności, to chorą ekologią i ruchami miejskimi. Korzeń ten sam – CZERWONE ZŁO!

Robi się niedobrze kiedy wszyscy oni wchodzą do Muzeum Powstania Warszawskiego 1 sierpnia, i oddają hołd ludziom, którzy walczyli też przeciwko czerwonej zarazie, którą oni pielęgnują…w sumie to wszystko przerażające.

Portal Warszawski

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.