[OPINIA] Jak wam się podobają nowe przystanki?

Powoli dobiega końca kolejny etap budowy metra. Przy tej okazji zmieniają się przystanki tramwajowe  na skrzyżowaniu Powstańców Śląskich i Górczewskiej. Przyznam się że zdziwiło mnie takie podejście do tematu – pisze nasz czytelnik.

Ekoaktywizm?

Pomysł z drzewami dla mnie mi na tak. Pewnie mogą być problemy kiedy trochę urosną. Rosną tuż obok ulicy z jednej strony, i trakcji elektrycznej tramwajów, ale miły cień latem będzie na pewno przyjemny. Z drugiej strony klomb z krzakami przed wejściem do stacji metra  ?


 

 


Mnie się to nie podoba, nie rozumiem tej idei! Wydaje mi się to takim ekoaktywizmem na siłę. To już lepiej byłoby zrobić zamiast barierek żywopłot? ripostuje Rafał.

Komentarz

Zwężono ulicę, zabrano autobusową zatokę, i dano to coś. Jak skomentował jeden z naszych czytelników – Ten mroczny okres w historii zostanie zapamiętany jako #trzaskowszczyzna.

Po którym będzie trzeba miasto wrócić mieszkańcom a nie „aktywowi” i obsesjonistom – aha, warto zaznaczyć, że trzeba wydawać dodatkowe pieniądze, żeby utrzymać to coś w miarę dobrym stanie…


 

Tak wygląda oszpecone Centrum bo koszy na śmieci oczywiście też nie ma (zdj. naszej czytelniczki)


…z naszej kasy, bo tak chce Puchalski, Olszewski, Lewica i „aktyw” na czele z Mencwelem, Smykiem, Buciakie, Marczyńskim, StopChamami, donosicielami z różnych patostron”redaktorami” z GW, TVN Warszawa, którzy zwalczają zmotoryzowanych mieszkańców Warszaw skąd się da, i chcą aby armia jego towarzyszy jeździła po centrum miasta (rzekomo europejskiego) budami po ziemniakach.

Ostatni postulat MJN to „dość nękania mieszkańców zgłaszających wykroczenia”. – Mieszkanki i mieszkańcy Warszawy chcą swobodnie i bezpiecznie się przemieszczać pieszo, na rowerze lub transportem publicznym, niestety kiedy zgłaszają liczne nieprawidłowości, które spotykają na swojej drodze są zazwyczaj nękani licznymi listami poleconymi, choć nie jest to wymagane. Niemal za każdym razem, gdy mieszkaniec zgłosił nieprawidłowo zaparkowany samochód, musi się liczyć z wizytą na poczcie i w oddziale straży miejskiej. Należy natychmiast to zmienić – zaapelował Tomek ze Stop Cham Warszawa, które pokazuje w sieci nieprawidłowe zachowania kierowców.(TVN Warszawa)

O kim MJN i „aktywista” z patologicznego ruchu chorobliwie milczą? – o mieszkańcach jeżdzących samochodami, o tych którzy fundują im wygodne życie…

zdj. autora

Portal Warszawski

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.